Adli vaka

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rahime BAYAR tarafından oluşturulan Adli vaka başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,031 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Adli vaka
Konbuyu başlatan Rahime BAYAR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azranurun annesi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rahime BAYAR

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba benim yaşım 16 Mayıs'ta 17 ye girecem erken evlendim isteyerek hastaneye korkarak gidiyorum ceza almayalim diye bugün gittim kaydımi yaptırdım bana adınıza adli vaka var dediler sizce bebeğimi alırlar mı veya eşimi hapise atarlar mı çok korkuyorum ben 😐
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar merhaba benim yaşım 16 Mayıs'ta 17 ye girecem erken evlendim isteyerek hastaneye korkarak gidiyorum ceza almayalim diye bugün gittim kaydımi yaptırdım bana adınıza adli vaka var dediler sizce bebeğimi alırlar mı veya eşimi hapise atarlar mı çok korkuyorum ben 😐
18 yaş altı suçmuş

18 yaş altı suçmuş

M.kemal

Kayıtlı Üye
rank
Canım şuanda olağanüstü evlilik durumundasınız ve bu acil durumlarda mahkeme kararıyla gerçekleşebilir sadece. 17 yaşını doldurduğunda ailelerinizin de rızası alınmış ise evliliğinizde bir mahsur görülmez. Şuanda da sadece ay farkı olduğu için çok sorun olacağını zannetmiyorum. Ailenizin rızası var değil mi?

Rahime BAYAR

Kayıtlı Üye
rank
Canım şuanda olağanüstü evlilik durumundasınız ve bu acil durumlarda mahkeme kararıyla gerçekleşebilir sadece. 17 yaşını doldurduğunda ailelerinizin de rızası alınmış ise evliliğinizde bir mahsur görülmez. Şuanda da sadece ay farkı olduğu için çok sorun olacağını zannetmiyorum. Ailenizin rızası var değil mi?
Evet var ama doğum nasıl olacak onu bilmiyorum arkadaşlar birinin bi tanıdığı polis falan varsa sorsunlar lütfen bayramdan iki hafta sonra doğumum olacak

Rahime BAYAR

Kayıtlı Üye
rank
Canım isteyerek ewlendin ailemin rızası war diyorsun ama ülkemizin de bi kuralı war yani.. ailen yaşını büyütseydi yada bekleseydin bebek için 17den sonra nikah kıyıp çocuk düşünseydin.. yani acelen neydi kendin daha çocuksun..
Kimse kısmeti değiştiremiyor canım 🙂 böylesi demek ki benim için daha hayırlıymış nerden biliyorsun?

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım isteyerek ewlendin ailemin rızası war diyorsun ama ülkemizin de bi kuralı war yani.. ailen yaşını büyütseydi yada bekleseydin bebek için 17den sonra nikah kıyıp çocuk düşünseydin.. yani acelen neydi kendin daha çocuksun..
Ben erken evlendim diye üzülüyordum 23 de evlendim 25 bebeğim oldu

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Kaç kere hastaneye gittin cnm

Aynen ama mahkeme olur cnm

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar