ADMİNLERDEN RİCAM📌

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Önerim & Şikayetim Var kategorisinde Asmin❤Asaf tarafından oluşturulan ADMİNLERDEN RİCAM📌 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,293 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Önerim & Şikayetim Var
Konu Başlığı ADMİNLERDEN RİCAM📌
Konbuyu başlatan Asmin❤Asaf
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepreyyan88

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
Bu tarafta yemek fikirleri kahve sunum tatlı sunumları olursa çok iyi olur hem sıkıcı olmaz diğer taraf gibi hem fikir olur hepimize ve eğlenceli hale gekir sayfa haa diyeceksiniz ki hamile var canı çeken olur diye kim hamile bıraktıysa canının çektiğinide alsın bi zahmet😆😆😆şaka bir yana zaten sosyal medyada wp lerinde hikayelerde heryerde yemek postlarına denk geliyoruz hepimiz orda canları cekmiyormu 🤔fikrimi paylaşmak istedim umarım gözden gecirirsiniz 🥰✋

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Aslında aklımızda o fikir var ama kararsız kaldık.
Üyelerimizin resimli ve tarifli paylaşımları olursa aslında daha iyi olacagını düşünorum. Böylelikle farklı sunumlar tarifleride denemiş oluruz
Fikirleri alalım kızlar istermisiniz bu kategorinin açılmasını🥳

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
Isterler bence yaa diger tarafta yasak diye kimse cocugunun dogum gunu pastasini bile paylasamiyordu

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Oladabilir olmayada ama güzelde olur sanki gibi oda doğru alan var alamayan ama ne yapalım onlarda benim gibi alamayanlarda canları çekmesin benim kolay kolay cekmez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar