ADMİNLERDEN RİCAM📌

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Önerim & Şikayetim Var kategorisinde Asmin❤Asaf tarafından oluşturulan ADMİNLERDEN RİCAM📌 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,292 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Önerim & Şikayetim Var
Konu Başlığı ADMİNLERDEN RİCAM📌
Konbuyu başlatan Asmin❤Asaf
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepreyyan88

simge simge

Kayıtlı Üye
rank
Bu tarafta yemek fikirleri kahve sunum tatlı sunumları olursa çok iyi olur hem sıkıcı olmaz diğer taraf gibi hem fikir olur hepimize ve eğlenceli hale gekir sayfa haa diyeceksiniz ki hamile var canı çeken olur diye kim hamile bıraktıysa canının çektiğinide alsın bi zahmet😆😆😆şaka bir yana zaten sosyal medyada wp lerinde hikayelerde heryerde yemek postlarına denk geliyoruz hepimiz orda canları cekmiyormu 🤔fikrimi paylaşmak istedim umarım gözden gecirirsiniz 🥰✋
olsun bence güzel olur fikir olur hepimize hergün ne pişirecez derdimiz hafifler... ben buna sosyal annedede katılmadım kızlar evet alan var alamayan var ama sadece burda görmüyolar ya heryerde görüyorlar burdamı sıkıntı oluyor sadece anlamadm

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Bu tarafta yemek fikirleri kahve sunum tatlı sunumları olursa çok iyi olur hem sıkıcı olmaz diğer taraf gibi hem fikir olur hepimize ve eğlenceli hale gekir sayfa haa diyeceksiniz ki hamile var canı çeken olur diye kim hamile bıraktıysa canının çektiğinide alsın bi zahmet😆😆😆şaka bir yana zaten sosyal medyada wp lerinde hikayelerde heryerde yemek postlarına denk geliyoruz hepimiz orda canları cekmiyormu 🤔fikrimi paylaşmak istedim umarım gözden gecirirsiniz 🥰✋
Bence olsun sonucta wp instagram heryerde var sunum lar en azindan bu platform disinda sosyal ag kullanmayan arkadaslarda faydalanmis olur benim oyum olsun dan yana

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Olsun bence ayrı bir yerde olacağı için canı çekecek bakmaz. Bazen iyi oluyor değişik tarifler. Bir de prematüre sayfası da eklenirse güzel olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar