Ağır kaldırmak ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sunny tarafından oluşturulan Ağır kaldırmak ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,696 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağır kaldırmak ?
Konbuyu başlatan Sunny
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende 30+3 um 18 kilo olan oğlumu 3 gündür kucaklayip yataga koyuyorum yataktan indiriyorum uzun mesafe tasimadim ama koltukta uyuyup kalinca yatağına taşıdım sünnet oldu oğlum inip çıkamıyor yataga diye şimdilik bir sıkıntı olmadi dikkat ediyorum ama egilip kalkinca bile top laniyo bir yerde bebiş kanama olmadiysa endise etme canim
Benim 39 haftam Ben bazayi kaldırıyorum bu halimle yatak odasının yerini değiştiriyorum kuzenim bı halı sirkelemis kanaması olmuş markete gidiyorum alış veriş yap ağır poşet ler taşı rabbim yiyecek ekmek varsa ne olursa olsun doğmasını sağlıyor

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Benim 39 haftam Ben bazayi kaldırıyorum bu halimle yatak odasının yerini değiştiriyorum kuzenim bı halı sirkelemis kanaması olmuş markete gidiyorum alış veriş yap ağır poşet ler taşı rabbim yiyecek ekmek varsa ne olursa olsun doğmasını sağlıyor
Öyle canim mecbur kalinca yapiyoruz je yapalim tüp bitti esim gece geliyor işten mecbur degistirdim kendim ilk gebeligimde bi kilo kaldirmiyordum aman bisey olur düşük riski vardi yerimden kalkmadim aylarca bunda Allah'ım sağlık versin dedim sakinmiyorum sag salim gelsinler dunyaya 🥰

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Yani eğer doktorun sana önceden uyarıda bulunmamışsa pek bir şey olucanı zannetmiyorum. Ben 21+3 haftalığım şu an ve hamileliğimin başından bu yana çalışıyorum işim gereği ağır kaldırmam gerekiyor (5/10kilo) veya yüksek yerlere uzanmam gerekiyor. Şu ana kadar bir sorunum olmadı çok şükür. Ama inşallah bu hafta bitsin işi bırakıcam. Tüm gün ayakta durmaktan ayaklarım feci şişiyor ve çok fazla kasılma oluyor.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kasılma demişim pardon ayak krampı demek istedim.
32.haftada iş bırakılmıyomu tazminat alabilmek için yoksa rapor alıpmı bırakacaksın canım

Sybm

Guest
rank
19+6 haftalık hamileyim.

Az önce boş bulundum, 8 kg civarı bir kutu kaldırıp başka odaya taşıdım.

Bi şey olmamıştır değil mi? Kanama vs olmadı ama karnımda bi toplanma hareketi gibi bişey hissettim. Nasıl tarif ederim bilmiyorum.

Uzanıp dinleniyorum. Kanama yoksa bişey olmamıştır diyebilir miyiz? Veya bu ağır kaldırdım düşük yaptım olayları eski inanç mı? Ağrım filan da yok.
Allahın izniyle birşey olmaz ama dikkat et halı sildim ev boyadım hiç birşey olmadı sadece elini çok kaldırma yeter

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kanam
19+6 haftalık hamileyim.

Az önce boş bulundum, 8 kg civarı bir kutu kaldırıp başka odaya taşıdım.

Bi şey olmamıştır değil mi? Kanama vs olmadı ama karnımda bi toplanma hareketi gibi bişey hissettim. Nasıl tarif ederim bilmiyorum.

Uzanıp dinleniyorum. Kanama yoksa bişey olmamıştır diyebilir miyiz? Veya bu ağır kaldırdım düşük yaptım olayları eski inanç mı? Ağrım filan da yok.
Kanaman ağrın yoksa sıkıntı olmaz .. ama cnm bu tarz ağır seyelri taşıma yazıktır bebeğine

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar