Ağız Yaralarına Çözüm Arıyorum 🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur Toygar Tıraz tarafından oluşturulan Ağız Yaralarına Çözüm Arıyorum 🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,768 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağız Yaralarına Çözüm Arıyorum 🥺
Konbuyu başlatan Nur Toygar Tıraz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özgee🌺

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar, diş etlerimde şişme oluyor Azı dişimin olduğu yerdeki etler yara oluyor kanamada çok oluyor diş etlerimde.. yumuşak fırça denedim olmadı, karadut denedim olmadi. Diş doktoruna da gidemiyorum malum hastaliklardan dolayı. Başına gelen ve bı çözüm bulan varsa yardımcı olabilir mi 🙏
Dogum doktoruna gt iltihap kurtcu versn yada özele dise gt verdgi ilaci dogm doktoruna gisterip kullanablrsn ..bende cok cektim ne kullandim gecmedi cocuk kelegi diolarmis benim ilk oglmda dslerme vurdu simdi ikinci evladimda agzmn icne vurmss 🙁

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Merhabalar, diş etlerimde şişme oluyor Azı dişimin olduğu yerdeki etler yara oluyor kanamada çok oluyor diş etlerimde.. yumuşak fırça denedim olmadı, karadut denedim olmadi. Diş doktoruna da gidemiyorum malum hastaliklardan dolayı. Başına gelen ve bı çözüm bulan varsa yardımcı olabilir mi 🙏
Çok geçmiş olsun canım benim de diş problemim var hastaneye gitsende birşey yapmaz gebelikten dolayı ben sekiz aydır bekliyorum doğumdan sonra yaptıracam artık. Senin de dediğin gibi diş etlerim çok şişiyor ve ağrı yapıyor tabiki ben buna çözüm bulamıyordum bir türlü bir ara kaynanamlara gittiğimde orda tekrar ağrımıştı o bir tane ot kaynatıp getirdi üstüne koydu hemen iltihap falan geldi ve şişkinlik geçti bir daha da yaşamadım çok şükür. Vallahi beni öldürüyordu ağrı hiçbir şey yiyip içemez olmuştum resmen. Dişim hâlâ ağrı yapıyor ancak artık diş etim şişmiyor çok şükür.🙏

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım benim de diş problemim var hastaneye gitsende birşey yapmaz gebelikten dolayı ben sekiz aydır bekliyorum doğumdan sonra yaptıracam artık. Senin de dediğin gibi diş etlerim çok şişiyor ve ağrı yapıyor tabiki ben buna çözüm bulamıyordum bir türlü bir ara kaynanamlara gittiğimde orda tekrar ağrımıştı o bir tane ot kaynatıp getirdi üstüne koydu hemen iltihap falan geldi ve şişkinlik geçti bir daha da yaşamadım çok şükür. Vallahi beni öldürüyordu ağrı hiçbir şey yiyip içemez olmuştum resmen. Dişim hâlâ ağrı yapıyor ancak artık diş etim şişmiyor çok şükür.🙏
Geçmiş olsun sizede 🙏 bitkinin adı nedir acaba?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar