Ağızda acı tat

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kelemnur tarafından oluşturulan Ağızda acı tat başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,668 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağızda acı tat
Konbuyu başlatan Kelemnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kelemnur

Kelemnur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6+5 haftalık hamileyim mide bulantısı vs onlar hep var herkede olduğu gibi rabbim bı konuda herkezin yar ve yardımcısı olsun ancak bunun yanında ağzım çok tatsız zehirgibi AP acı bu yüzden yediklerimde acı geliyor bana şu bile acı hiç hirseyin tadını alamıyorum açlıktan mideme ağrılar giriyor oluyorum yiyemiyorum sizde de oluyormu bu acilik

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kızlar 6+5 haftalık hamileyim mide bulantısı vs onlar hep var herkede olduğu gibi rabbim bı konuda herkezin yar ve yardımcısı olsun ancak bunun yanında ağzım çok tatsız zehirgibi AP acı bu yüzden yediklerimde acı geliyor bana şu bile acı hiç hirseyin tadını alamıyorum açlıktan mideme ağrılar giriyor oluyorum yiyemiyorum sizde de oluyormu bu acilik
Ilk haftalarda oluyordu canım suan azaldi cok şükür

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Ah ben neler çektim o acı tatdan .18 hafta oldu hala bulantı , ara ara istifar , ekşime , yanma hepsi aynı anda geliyor su içemiyorum suya hasretim arada bazı günler düzeliyor sonra geri geliyor inşallah biter artık . Allah yardımcın olsun

Kelemnur

Kayıtlı Üye
rank
Ah ben neler çektim o acı tatdan .18 hafta oldu hala bulantı , ara ara istifar , ekşime , yanma hepsi aynı anda geliyor su içemiyorum suya hasretim arada bazı günler düzeliyor sonra geri geliyor inşallah biter artık . Allah yardımcın olsun
Bende aynıyım canım doktorun 12. Haftaya kadar ilaç almak yasak dedi mide bulantim için birşey vermedi benim hamile akrabalarım var bulantıları çok şiddetli geçiyor onlara doktorları pirilam Dr diye bir bulantı hapı vermiş başından beri kullanıyorlarmis banada önerdiler bende dedim ikitane verin deneyeyim diye yemin ederim size birini gece digerini sabah namazında içtim ilkkez bugün kusmadim ne midem de bulantı ne ağzımda acı tat okadar iyi geldiki bugün bir kahvaltı yaptım insangibi yapmadın yemek yemeyi özlemişim doktora gidince bende yazdircam bu ilaçtan eski haline dönmüş gibiyim resmen çok iyi geldi

İklim

Kayıtlı Üye
rank
8 9ken başladı artı bnm tükürüğümde acı oluyodu fazla geliyodu hatta ilk bunu sordum kızlara anammm ne çektim kız valla 😄😂😂😂 mala gibi tükürüyodum sağa sola geçti 20 hafta çok şükür 🤲🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seni en iyi bn anlarim dua ettde tükürüğünde fazla gelip acı olmasın o zaman yandın bn geceleri beze tükürüyodum gündüz ne bulursam ona anammm ne rezilllikti 😂😂😄

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Olmaz mı canım Allah'ım yardımcımız olsun 🙏 ama inşallah geçecek tabi geçene kadar çok zorluk çekeceğiz o ayrı 😣😣

Tüm sayfalar yüklendi.