Eller ağızda

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde zehra&duru tarafından oluşturulan Eller ağızda başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 528 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Eller ağızda
Konbuyu başlatan zehra&duru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gule30

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba, bebeğim 3 ay 1 haftalık ellerini hep ağxına götürüyor her yeri tükürük oluyo anlıyorum keşfediyo ama bazen uykusunda da yapıyo kendini uyandırıyor bunu yaşayan var mı
Yarım kundak yap ki öyle yatır elleri bağlı olunca yapamaz uyanmaz da kundakla da uzun süre uyur

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Merhaba, bebeğim 3 ay 1 haftalık ellerini hep ağxına götürüyor her yeri tükürük oluyo anlıyorum keşfediyo ama bazen uykusunda da yapıyo kendini uyandırıyor bunu yaşayan var mı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

normal canim benim kizidma hep oyle idi

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Benim kızımda öyle hiç emzik kullanmadı doğduğu günden beri sürekli eli ağzında uyudu halende öyle uykusu gelince başparmagini emiyor🤷🤦 çevremde çoğu insan bana diyor büyüyence bırakmaz bu tık gibi olurmuş arkadaşım var hatta evlenmeden önce bile kızım gibi parmak emip uyuyormuş evlenince bırakmak zorunda kaldı yani inşallah büyüdükleri Zaman bırakır bu alışkanlığı mi diyim bilmiyorum 😂😅🥰

Ekli dosyalar

• IMG_20230203_173051.jpg
    IMG_20230203_173051.jpg
    176.9 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_20230203_172917.jpg
    IMG_20230203_172917.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 34

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim kızımda öyle hiç emzik kullanmadı doğduğu günden beri sürekli eli ağzında uyudu halende öyle uykusu gelince başparmagini emiyor🤷🤦 çevremde çoğu insan bana diyor büyüyence bırakmaz bu tık gibi olurmuş arkadaşım var hatta evlenmeden önce bile kızım gibi parmak emip uyuyormuş evlenince bırakmak zorunda kaldı yani inşallah büyüdükleri Zaman bırakır bu alışkanlığı mi diyim bilmiyorum 😂😅🥰
Benim halamda öyle idi kuzum yaklaşık 20 yaşına kadar

Tüm sayfalar yüklendi.