Sorum var Hayirli sabahlar güzellerim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde demdem tarafından oluşturulan Hayirli sabahlar güzellerim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,036 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayirli sabahlar güzellerim
Konbuyu başlatan demdem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Nasilsiniz ne yapiyorsunuz 🥰❤️uyandinizni kahvaltilar edildimi ben yeni kalktim kahvalti hazirlicam simdi
Bende dün geceden beri aşırı uykusuzm paşam hiç uyumadı aseli yedirdim icirdim ev isleri beni bekliyor bende onları otururarak karşılık veriyorum alparslanim yine öksurmeye başladı moral çok bozuk 😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende dün geceden beri aşırı uykusuzm paşam hiç uyumadı aseli yedirdim icirdim ev isleri beni bekliyor bende onları otururarak karşılık veriyorum alparslanim yine öksurmeye başladı moral çok bozuk 😔
Ah yavrum yaa . Doktor kontrolü ne zaman canım peki. Öksürük gün içinde sürekli devam ederse tekrar götür bir miniği

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Ah yavrum yaa . Doktor kontrolü ne zaman canım peki. Öksürük gün içinde sürekli devam ederse tekrar götür bir miniği
28 de kontrolu vardı cnm doktor iyi birseyi.yok.dedi ama dün gece sabahlara kdar uyuyamadı böyle boğulacak gbi öksuryor çok sık öksürük gündüzleri akşama göre biraz daha az ama yinede tabi var hafta sonu ya hem çok kalabalık ve stajyer doktorlar var hatırlıyon mu o günde hafta sonu gitmiştik birseyi yok diye yollamislardi sonra zature olduğu ortaya çıkmıştı

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Nasilsiniz ne yapiyorsunuz 🥰❤️uyandinizni kahvaltilar edildimi ben yeni kalktim kahvalti hazirlicam simdi
Valla cnm okadar migdem bulanıyor ki hazırlıyamadım yeni koydum sofrayı yere sağolsun eşim hazırlamış beni de uyandirdi öyle işte sonra hazırlanıp eşimle dışarı cikicaz akşam da eşimin arkadaşının nişanina gidicez❤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun cnm

Çok geçmiş olsun cnm

Çok geçmiş olsun cnm

Çok geçmiş olsun cnm

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
28 de kontrolu vardı cnm doktor iyi birseyi.yok.dedi ama dün gece sabahlara kdar uyuyamadı böyle boğulacak gbi öksuryor çok sık öksürük gündüzleri akşama göre biraz daha az ama yinede tabi var hafta sonu ya hem çok kalabalık ve stajyer doktorlar var hatırlıyon mu o günde hafta sonu gitmiştik birseyi yok diye yollamislardi sonra zature olduğu ortaya çıkmıştı
Gece öksürüğü hiç iyi değil ama ayşem. En çok dikkat edilmesi gereken unsur o . Pazartesi direk bir sıra almaya çalış derm bu kadar öksürük normalmiymiş ki .

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Gece öksürüğü hiç iyi değil ama ayşem. En çok dikkat edilmesi gereken unsur o . Pazartesi direk bir sıra almaya çalış derm bu kadar öksürük normalmiymiş ki .
Bnde pazartesi için randevu alırım diyorum yada pazartesi acile gitsem en azından doktora yönlendirme olur hafta sonu bakıyor birseyi yok diye yolluyor yoğun bakımdan öncede öyle olmuştu ama neden tekrar bu şekilde okşuyor huzursuz ku eve geliyor çocuk 1 hafta geçmiyor kötü oluyor nerde yanlış yapıyorum bakamiyormuyum neyi hata yapıyorum diye düşünüyorum 😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bnde pazartesi için randevu alırım diyorum yada pazartesi acile gitsem en azından doktora yönlendirme olur hafta sonu bakıyor birseyi yok diye yolluyor yoğun bakımdan öncede öyle olmuştu ama neden tekrar bu şekilde okşuyor huzursuz ku eve geliyor çocuk 1 hafta geçmiyor kötü oluyor nerde yanlış yapıyorum bakamiyormuyum neyi hata yapıyorum diye düşünüyorum 😔
Öyle düşünme birde erken doğdu canım benim şuan ne yaparsan yap eğer yakalancağı varsa tekrar yakalanır zaten sen eminim en güzel şekişde bakıyorsundur ama bazen olacağın önüne geçemiyoruz ne yazık ki. Aseli de sen büyütsün bak miniğin maşallhı var şuan alparslanın bünyesi çok zayıf annesi . Ondan aslında bı kadar kolay hasta olur kendini asla suçlama

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar