Sorum var Hayırlı sabahlar arkadaşlar ben çok kötü bir şekilde grip olmuşum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azranın annesi tarafından oluşturulan Hayırlı sabahlar arkadaşlar ben çok kötü bir şekilde grip olmuşum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 239 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hayırlı sabahlar arkadaşlar ben çok kötü bir şekilde grip olmuşum
Konbuyu başlatan Azranın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Burun akıntısı baş ağrısı hapşırık boğaz ağrısı halsizlik daha bi çok şey 13 +1 haftalık gebeyim bebeğim için endişeliyim o zarar görmesin
Bişey olmaz Allahını izniyle canım aferin kullanabiliyorsun ve parola da kullanabiliyorsun doktorun demiştir zaten onun harici doğal yollarla geçirmen tabi daha iyi olur bol c vitamini bol sıvı kullan yorganın altında terleyip duşa da girebilirsin o da iyi gelir nane limon kaynat iç içine çörek otu bal 👍ben hamileyken kovit bile oldum o yüzden endişelenmeye bişey yol geçmiş olsun

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bişey olmaz Allahını izniyle canım aferin kullanabiliyorsun ve parola da kullanabiliyorsun doktorun demiştir zaten onun harici doğal yollarla geçirmen tabi daha iyi olur bol c vitamini bol sıvı kullan yorganın altında terleyip duşa da girebilirsin o da iyi gelir nane limon kaynat iç içine çörek otu bal 👍ben hamileyken kovit bile oldum o yüzden endişelenmeye bişey yol geçmiş olsun
Çok teşekkür ederim canım bilgilerin için 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar