Ağlayan bebek hakkında

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Ağlayan bebek hakkında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,349 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Ağlayan bebek hakkında
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ya canım kaç gün o alerjiden dolayı kabız olmuştu çok kötüydü zaten agliyodu hep oda sebep oldu tabi geçti şükür kabızlığı ama benim Bebek doğduğundan beri böyle 🙄hep ağlar hep huzursuz bazen bebekli annelerle biraraya geliyoruz onlarınki ya uyur yada uzanır oyuncağa filan dalar benimkide hep kucağımda ve hep ağliyo 🥺
Nazarda olabilir kuzum bide egzamasi vardi huy da edinmis olabilir ama genede sen bi götür hastaneye tüm tekniklerini yaptır bakalim

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Yaaa bol bol oku kuzum sende degmez mi kuzum kem gözlü cok bebek uyusa nazar aglasa nazar otursa nazar 🤷‍♀️
Haklısın canım 🥺 ya okumaz olur muyum İnan hep okuyorum da inşallah bişey yoktur🥴egzamasi da geçmedi yüzü bı gün iyi bı gün kötü bugün yine baya sulandı oda kasimisti kan içinde bırakmıştı🥺görünce ağladım resmen o kadar kötü olmuştu ki yanakları üstü hep kan içinde kalmıştı

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Evet dün bı hocaya gösterdik nazar olmuş dedi okudu baya tuz filan okuttu önünde yakın dedi🙄 inşallah düzelir öyle ahım şahım bı güzelliği de yokki nazar olsun🥴
Valla bilmiyorum inanirmisin inanmazmisinda ben kurşun döktürdüm kızıma göze gelen bebekti uyku falan yoktu iki buçuk ay kucağımda gezerek uyudu ağlaya ağlaya ne yaptıysam olmadı artık beni emmek bile istemiyodu en son kurşun dokturdum sakinledi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Evet dün bı hocaya gösterdik nazar olmuş dedi okudu baya tuz filan okuttu önünde yakın dedi🙄 inşallah düzelir öyle ahım şahım bı güzelliği de yokki nazar olsun🥴
Evet nazar olabilir bir hocaya daha götürün batıl ama bnce götür bnm kız kardeşim var iki kızı var ev aldı dayadı döşedi yediği önünde yemediği ardında eşinin durumu çokça iyi çok mutlular geçen sene işte eşi yurtdışında tek kızlarla kalıyor arkda kaynnsi evin üzerinde eltisi otryr kapıdan ses glmis çok korkmus sabh bir şey için çıkmış bakmış ki kapısınin domuz yağı sürmüşler düşün ondan sonra kardeşim resmen kafayı yedi ay ne bizle konuşurdu ne bir iş yapardı o tmz kız gitti başka şeyler geldi geri işte hocaya gittiler düzeldi çok şükür ve bnm bebeğim de öyle çok nazara gelirdi ne gözyaşları dökrdi ki hala da aynı gerçekten Allah gözü olanın gözünü çıkartsn biz neler çektik ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haklısın canım 🥺 ya okumaz olur muyum İnan hep okuyorum da inşallah bişey yoktur🥴egzamasi da geçmedi yüzü bı gün iyi bı gün kötü bugün yine baya sulandı oda kasimisti kan içinde bırakmıştı🥺görünce ağladım resmen o kadar kötü olmuştu ki yanakları üstü hep kan içinde kalmıştı
Hoca şey demişti evi sirkeli su ile sil sürekli öyle de yaptı

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ah canim nazar bir tek güzele mi değiyor niyeti pis olan çok etrafta
Haklısın canım 🥺 vallahi ne yapacağımı bilemiyorum yani dusunsene yedi yirmidort ağlayan bı bebekle ne yapılabilir küçük bı oğlum daha var oda ilgi istiyo ama öbürü ağladığı için ona vakit ayiramiyorum hiç 🥴
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bilmiyorum inanirmisin inanmazmisinda ben kurşun döktürdüm kızıma göze gelen bebekti uyku falan yoktu iki buçuk ay kucağımda gezerek uyudu ağlaya ağlaya ne yaptıysam olmadı artık beni emmek bile istemiyodu en son kurşun dokturdum sakinledi
İnanırım canım neden inanmim🥴Nazara inanıyorum ben senin yine iki ay sürmüş benim 5ay oldu hala aynı değişen bişey yok

Son düzenleme:

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Selam tecrübeli anneler 🌹
Benim bebeğim beş aylık oldu ama doğduğu günden itibaren hep ağliyo gece gündüz demeden durmadan ağliyo.Bazen o kadar çok agliyoki gözleri kıpkırmızı oluyo morariyo artık ve sesi kesiliyo🤦 yorulup o şekilde yatabiliyo uyku süresi çok az uykuya dalamiyo uzun süre uyku uyumuyo hiç 🥺 doktora kaç kere götürdüm gaz sorunu dışında hiçbir sorunu yok dedi ama bebeğimi her gören farklı farklı şeyler söylüyor kimi kalbinde sıkıntı olabilir diyo kimi bı araştırma hastanesine götür diyo her kafadan bi ses cikiyo anlayacağınız 😐eşim şehir dışında çalıştığı için öyle büyük bi hastaneye goturmedim bayramdan sonra götürmeyi düşünüyorum bütün tahlillerin yaptirmayi düşünüyorum siz bu konuda ne düşünüyorsunuz??? sizce normal mi yoksa millet abartiyor mu????🥺bende çok tedirginim bişey varda doktor mu anlamiyo diye düşünmüyor değilim🤔🤦 😐
Eskiye döndüm resmen benim kızı anlattın aynı şeyleri yaşadım ve kat kat benim kızım tam bir kolikti her gece hastanelerdeydim yediğim yemeği bilmem içtiğim suyu o dereceydi ben zinco damlasını kullandım bı nebze o rahatlatiyodu bide ılık banyo masajlarla 4.aydan sonra bittti gaz problemleri 5.ayda ek gidaya geçince tamamen kalktı ortadan ama o aylara kadar çok çektim maalesef seni çok iyi anlıyorum ❣️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar