Ağlayan bebek hakkında

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Ağlayan bebek hakkında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,352 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Ağlayan bebek hakkında
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Haklısın canım 🥺 ya okumaz olur muyum İnan hep okuyorum da inşallah bişey yoktur🥴egzamasi da geçmedi yüzü bı gün iyi bı gün kötü bugün yine baya sulandı oda kasimisti kan içinde bırakmıştı🥺görünce ağladım resmen o kadar kötü olmuştu ki yanakları üstü hep kan içinde kalmıştı
Yaaa yavrum benim yaaa Kiyamam o egzamada onu asiri huzursuz eder kuzum Rabbim sifa versin inşallah 🙏🤲🥺

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-04-12-10-11-12-73_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2023-04-12-10-11-12-73_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    368.3 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_2023-04-12-10-11-09-74_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2023-04-12-10-11-09-74_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    357.7 KB · Görüntüleme: 30

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Offff kuzum yaaa Allah'im sen sifa ver rabbim🥺🤲🙏 Doktorlar ne diyor yaa bu kadar ilerlemeden çözüm bulunmali alerjisi neye var kuzum
Alerji testi bı yaşından önce yapılmıyormus canım 🙄 bilmiyorum ki bi doktor alerji diyo öbürü egzama diyo ilaç veriyorum geçiyor ertesi gün yine çıkıyor

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Selam tecrübeli anneler 🌹
Benim bebeğim beş aylık oldu ama doğduğu günden itibaren hep ağliyo gece gündüz demeden durmadan ağliyo.Bazen o kadar çok agliyoki gözleri kıpkırmızı oluyo morariyo artık ve sesi kesiliyo🤦 yorulup o şekilde yatabiliyo uyku süresi çok az uykuya dalamiyo uzun süre uyku uyumuyo hiç 🥺 doktora kaç kere götürdüm gaz sorunu dışında hiçbir sorunu yok dedi ama bebeğimi her gören farklı farklı şeyler söylüyor kimi kalbinde sıkıntı olabilir diyo kimi bı araştırma hastanesine götür diyo her kafadan bi ses cikiyo anlayacağınız 😐eşim şehir dışında çalıştığı için öyle büyük bi hastaneye goturmedim bayramdan sonra götürmeyi düşünüyorum bütün tahlillerin yaptirmayi düşünüyorum siz bu konuda ne düşünüyorsunuz??? sizce normal mi yoksa millet abartiyor mu????🥺bende çok tedirginim bişey varda doktor mu anlamiyo diye düşünmüyor değilim🤔🤦 😐
Geçmiş olsun canım İnşallah bir sorun yoktur benim oğlum da şu an 7 aylık olacak ama o da aynı sürekli ağlıyor uyku süreleri de çok az hemen uyanıyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam tecrübeli anneler 🌹
Benim bebeğim beş aylık oldu ama doğduğu günden itibaren hep ağliyo gece gündüz demeden durmadan ağliyo.Bazen o kadar çok agliyoki gözleri kıpkırmızı oluyo morariyo artık ve sesi kesiliyo🤦 yorulup o şekilde yatabiliyo uyku süresi çok az uykuya dalamiyo uzun süre uyku uyumuyo hiç 🥺 doktora kaç kere götürdüm gaz sorunu dışında hiçbir sorunu yok dedi ama bebeğimi her gören farklı farklı şeyler söylüyor kimi kalbinde sıkıntı olabilir diyo kimi bı araştırma hastanesine götür diyo her kafadan bi ses cikiyo anlayacağınız 😐eşim şehir dışında çalıştığı için öyle büyük bi hastaneye goturmedim bayramdan sonra götürmeyi düşünüyorum bütün tahlillerin yaptirmayi düşünüyorum siz bu konuda ne düşünüyorsunuz??? sizce normal mi yoksa millet abartiyor mu????🥺bende çok tedirginim bişey varda doktor mu anlamiyo diye düşünmüyor değilim🤔🤦 😐
Kalbinde sorun olsa ki inşallah yoktur ağlarken ses kesilmesi morarma dudaklarda morarma vs olur canım küçükken bende sırf ağrlarken sesim gidiyor bir zaman kendiöe geşemiyprum Diye kalp doktoru neler neler demedi. İnsanlar boş konuşur dinleme. Kolil bebek olabilir canım sen sürekli sıcak tut gündüz ve gece farklı olmak ğzere 2 çeşit uyku tulumu giydir ona uyurken de uyku tulumu giyidmrye özen göster ve üstünü kapatma. Sıcak olduğu içinde anlayabilir erkek bebekleri sıcaklaro sevmiyor bizim Kayra öyle mesela

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kalbinde sorun olsa ki inşallah yoktur ağlarken ses kesilmesi morarma dudaklarda morarma vs olur canım küçükken bende sırf ağrlarken sesim gidiyor bir zaman kendiöe geşemiyprum Diye kalp doktoru neler neler demedi. İnsanlar boş konuşur dinleme. Kolil bebek olabilir canım sen sürekli sıcak tut gündüz ve gece farklı olmak ğzere 2 çeşit uyku tulumu giydir ona uyurken de uyku tulumu giyidmrye özen göster ve üstünü kapatma. Sıcak olduğu içinde anlayabilir erkek bebekleri sıcaklaro sevmiyor bizim Kayra öyle mesela
Canım benim ev çok sıcak o yüzden tulum giydirmiyorum.yuregime su serptin sanki ya Allah razı olsun herkes kalple ilgili olabilir deyince çok tedirgin oldum canım inşallah koliktir de başka bişey deildir 🤲❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım benim ev çok sıcak o yüzden tulum giydirmiyorum.yuregime su serptin sanki ya Allah razı olsun herkes kalple ilgili olabilir deyince çok tedirgin oldum canım inşallah koliktir de başka bişey deildir 🤲❤️
Bak kuzum ev sıcak ise ve tulum giydirmiyprsan gece üstünü açıp üşüyütüyoe olabilir buda sık sık gaz yapar sen bence bir uyku tulumu al gece onu giydir bı gaz sıkıntısı ortadan kalkacak bana güven

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar