Ağrı ve baskı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Ağrı ve baskı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,415 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Ağrı ve baskı
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yok yok iyi etmişsin canım yiyecek ekmeği varmış hani bir kadın diyordu ya bir video da artık şapka değil huni takacağım diye o yol görünüyor hepimizde Allah yardımcın olsun 😅😅
Hahah aynen canım annem diyor bundan sonra kesin bi çözüm bul artık adam ceket atsa hamile kalıyorsun diye 😂😂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Valla hiç araştırmadım ama sende bekle bence sonra bak millet pişman oluyor bebek özlemi çekiyor demedi deme canım 😅😅
Yok bacım yok özlemem ben çok özleyecek olursam bulur severim bi tane 😂😂 benim adama kalsa son bi tane daha olsun tamam diyor git kendin doğur dedim ruh hastası 🤦😂

Güll1907

Kayıtlı Üye
rank
Cabın bende bahsettiğin şikayetlerden dolayı 2 gün önce doktora gittim bebegin başı aşagıdaymış o baskıyı hissediyorsundur dedi 2 gün sonra geçti agrım bu haftalarda normal takma kafana

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yok bacım yok özlemem ben çok özleyecek olursam bulur severim bi tane 😂😂 benim adama kalsa son bi tane daha olsun tamam diyor git kendin doğur dedim ruh hastası 🤦😂
Anam bismillah 3 tane yetmiyor muymuş 😅😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cabın bende bahsettiğin şikayetlerden dolayı 2 gün önce doktora gittim bebegin başı aşagıdaymış o baskıyı hissediyorsundur dedi 2 gün sonra geçti agrım bu haftalarda normal takma kafana
Yarın beklicem gün boyu canım ağrım azalmazsa perşembe bende bir kontrol için gideceğim ama o kadar çok hareket ediyor ki bazen diyorum bir sorun mu var acaba Allah korusun

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Anam bismillah 3 tane yetmiyor muymuş 😅😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yarın beklicem gün boyu canım ağrım azalmazsa perşembe bende bir kontrol için gideceğim ama o kadar çok hareket ediyor ki bazen diyorum bir sorun mu var acaba Allah korusun
Gitsin kendi doğursun canım benden ümidi kessin 😂

Tüm sayfalar yüklendi.