Ağrı ve baskı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Ağrı ve baskı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,396 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Ağrı ve baskı
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
20 haftalık olduk ama 3 gündür kasıklarımda ara ara ağrılar oluyor bebek çok hareketli yürürken ağrıyor bazen anlamadım normal midir bu durum

Fatmaberen

Kayıtlı Üye
rank
20 haftalık olduk ama 3 gündür kasıklarımda ara ara ağrılar oluyor bebek çok hareketli yürürken ağrıyor bazen anlamadım normal midir bu durum
Bnde aynı haftadayım kuyruk sokumum şişmiş kalçalarım kasıklarımda baskı var bu hafta bana hiç iyi gelmedi yaa

Fatmaberen

Kayıtlı Üye
rank
Acaba kuyruk sokumum neden şişmiş ütüne oturamıyorum sanki apse yapmış gibi ama hiç bişey yok sızlıyor agrıyor ne yapacm hiç bilyorum bilgisi olan yazsn bana ya

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ya öyle çok hareketli diymem ama normal harektleri bn burdayım diyor arada çok tembel yaa
Ya bu kızda çok hareketli normaldir değil mi bilemedim ya sağda ya solda veya ortada durup durup toplanıyor tekme atıyor hareket ediyor ama sürekli hareket halinde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acaba kuyruk sokumum neden şişmiş ütüne oturamıyorum sanki apse yapmış gibi ama hiç bişey yok sızlıyor agrıyor ne yapacm hiç bilyorum bilgisi olan yazsn bana ya
Onu bilmiyorum canım bende kasık ağrıları ve baskı yapıyor o yüzden konu açtım bilen anneler olur diye

Fatmaberen

Kayıtlı Üye
rank
Ya bu kızda çok hareketli normaldir değil mi bilemedim ya sağda ya solda veya ortada durup durup toplanıyor tekme atıyor hareket ediyor ama sürekli hareket halinde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Onu bilmiyorum canım bende kasık ağrıları ve baskı yapıyor o yüzden konu açtım bilen anneler olur diye
Şöyle bişey okudum ne kadr doğruluk payı var bilyorum kasıklarda baskı olursa kız kuyruk sokumunda olursa erkek oluyormuş bebek bn henüz cisiyet ögrenmedim 🤗

Kubraaa

Kayıtlı Üye
rank
Hayır kullanmıyorum yeni idrar ve kan tahlili verdim sonuçları alıp gelecek ay doktoruma götürecektim ona göre yazacaktı ama bebeğin suyu da iyiydi herşey yolunda dedi 1 hafta önce rutin kontrolden geldim
Benimde 20 li haftalarimda kasık ve bel ağrısı vardı ve dediğiniz gibi bı yerde toplanıyor gibi yani kasılma oluyodu. Magnezyum la toparladık çok şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar