Ağrı ve sancı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Ağrı ve sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,831 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağrı ve sancı
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 24+5 haftalık gebeyim pelvik bölgemde aşırı ağrı ve sancı var uzanıyorum geçmiyor yürüyorum geçmiyor 🥺 Bide alt tarafa ara ara sancı giriyor bu haftalarda böyle olan var mı 😔
Cnm sen bence yarın yada bugün doktoruna görün derim çünkü bu aralar ağrıların baya sıklaştı geçmiş olsun kuzum benim 😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Cnm sen bence yarın yada bugün doktoruna görün derim çünkü bu aralar ağrıların baya sıklaştı geçmiş olsun kuzum benim 😘
Sagol kuzum benim bakalim randevuyu erkene almaya çalışacam ama şükür şuan iyiyim ya üşüttüm ondan oluyor yada bu aralar baya yoruluyorum ondan bende anlamadım 😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Cnm niye yoruluyorusn ki iş felan mi yaouirusn.. yani bayaid ağrı yasiyorusn yazık sana da kayrayada hemen öne al.randevunu 😘
Valla kuzum eşim gececi bu hafta sabah eve gelince uyuyor bende ona kalk bana yardım et demiyorum bide 2 3 gündür durmadan merdiven inip cikmaktan canım çıktı dünden 2 kez dışarı çıktım merdiven mahvetti resmen normalde eşim sabah işe gitse yardım ediyor da gece gittiği için kalkıp yardım etmesini istemiyorum

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum eşim gececi bu hafta sabah eve gelince uyuyor bende ona kalk bana yardım et demiyorum bide 2 3 gündür durmadan merdiven inip cikmaktan canım çıktı dünden 2 kez dışarı çıktım merdiven mahvetti resmen normalde eşim sabah işe gitse yardım ediyor da gece gittiği için kalkıp yardım etmesini istemiyorum
Anladım guzleim ama sen erteleme yinede.. merdiven niye inip çıkıyorsun ki kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.