Ağrı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Ağrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 538 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Ağrı
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sırt bacak ağrısı basenlerim ağrıyor dayak yemiş gibiyim bazende sabah uyanınca sağ ayağımın üzerine basınca bazen damar sıkışıyor gibi oluyor neden acaba normal midir ki halsizlikten açlıktan genelde uyuyorum uzanıyorum onunla alakalı olabilir mi

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Sırt bacak ağrısı basenlerim ağrıyor dayak yemiş gibiyim bazende sabah uyanınca sağ ayağımın üzerine basınca bazen damar sıkışıyor gibi oluyor neden acaba normal midir ki halsizlikten açlıktan genelde uyuyorum uzanıyorum onunla alakalı olabilir mi
Damar sıkışması icin magnezyum desteği isteyebilirsin dr dan ben 35+5 haftalığım valla 18 haftada başladı bir ara geçti 1 ay kadar sonra tekrar başladı hala kalça ağrım bel ağrım var yataktan kalkarken adım atamıyorum resmen biraz yürüyorum evde öyle toparlıyor gibi ama ne yapsam gecmiyo tamamen doğumu bekliyorum artık

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Damar sıkışması icin magnezyum desteği isteyebilirsin dr dan ben 35+5 haftalığım valla 18 haftada başladı bir ara geçti 1 ay kadar sonra tekrar başladı hala kalça ağrım bel ağrım var yataktan kalkarken adım atamıyorum resmen biraz yürüyorum evde öyle toparlıyor gibi ama ne yapsam gecmiyo tamamen doğumu bekliyorum artık
Ben daha yarın 13 haftalık olacağım canım

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım inş rahat dönemi girersin bir an önce ağır iş yapma farmasinin at kestanesi kremi varsa eğer onunla masaj yap çok iyi geliyo ben bu zamana kadar o kremle idare ettim
İnşAllah canım zaten hiçbir şey yapmıyorum ne yemek ne temizlik kremi de denerim

Tüm sayfalar yüklendi.