Ağrılar var ama nstde yok

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeliş48 tarafından oluşturulan Ağrılar var ama nstde yok başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,432 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağrılar var ama nstde yok
Konbuyu başlatan Zeliş48
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cansu😘😘😘😘😘

Zeliş48

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler anneler bugün sancım çıkmıştı baya yüksek sonra acile geldik 2kere çekildi sancı çıkmadı doktor yatış verdi yine sancı olursa sezeryana alicaz dedi başına gelen var mı hiç ağrılar var ama nstde çıkmıyor olur mu böyle bişey

Y

Yeşim Ece

Guest
Hayırlı geceler anneler bugün sancım çıkmıştı baya yüksek sonra acile geldik 2kere çekildi sancı çıkmadı doktor yatış verdi yine sancı olursa sezeryana alicaz dedi başına gelen var mı hiç ağrılar var ama nstde çıkmıyor olur mu böyle bişey
Ben ayağımı uşuttuğumde çok sancim olmuştu. Nts de hiç bir şey çıkmadı eve geri göndermişlerdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde adet sancısı gibi ağrılarım oluyor, bacaklarım belim çok agriyo, vajina bölgem agriyo ama nst ye girdiğimde herhangi bir sancı yok hep 20-30larda.ilk gebeliğim sancinin nasıl bişey olduğunu anlayamadım.gebeligim 37+0

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Doğum sancısı olsa nst de çıkardı bence canım korkma sıkma kendini gerilme de bende iki oğlumu 37de normal doğumla doğurdum ama bebek ne kadar beklerse o kadar iyi inşallah durur seninki de biraz daha

Cansu😘😘😘😘😘

Kayıtlı Üye
rank
Ay bende öyle oldun akşam üzeri 3 de başladı nst de çıkmıyordu ama bende vardı gece 11 nst de çıkmaya başlayınca sezeryan oldum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar