Sorum var Ağustostta Doğum Yapacak Anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zynptrhn015663 tarafından oluşturulan Ağustostta Doğum Yapacak Anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 922 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ağustostta Doğum Yapacak Anneler
Konbuyu başlatan Zynptrhn015663
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı Günler anneler 🌼 nasip olursa Ağustos'tun sonunda doğum yapacağım. İki çocuğum kış bebeği Kasım _Ocak bebekleriydi. Şimdi ben ne alacağımı şaşırdım kıyafet olarak kısa kol,uzun kol alt üst pijama mı bilemedim 😐. Adana'da yaşıyorum 🙈 🥵
Sağ salim kucağına almay nasib olsun 🌹 ya buyuk ihtimal bende o aralar doğuracam ya benimde bi bilgim yok inşaallah sağ salim kucağımıza alırız 🤲💕💕

Hayırlı Günler anneler 🌼 nasip olursa Ağustos'tun sonunda doğum yapacağım. İki çocuğum kış bebeği Kasım _Ocak bebekleriydi. Şimdi ben ne alacağımı şaşırdım kıyafet olarak kısa kol,uzun kol alt üst pijama mı bilemedim 😐. Adana'da yaşıyorum 🙈 🥵
Bende ogustosun sonu 29 gibi bende daha bişey almamışım 🤦🤷

ikranurum

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı doğum olur ıns 3 kızım var ikisi yaz cocugu birisi kış çocuğu ben genelde uzun kollu zıbın almistim doktor dedi ne kadarda yaz olsa yeni doğmuş bebek yel girermiş zaten önü kış çokta uzun kollu takımlara gerek yok

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Sağ salim kucağına alırsın inşallah canım 💕 kuzum Adana feci sıcak ancak uzun kollu ince çıtçıtlılar var onlardan al İnce hastahane çıkışı zaten anca çocuk evde çıtçıtlı ile dolanır bnde malatydaym feciii sıcak kızım üç aylık yeni yeni kısa kol ve çıtçıtlı sadece giydiriyorum yeni doğan bebek üşüyebilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum jakarlı olanlardan al çok güzel rahat bak link atayım

Sağ salim kucağına alırsın inşallah canım 💕 kuzum Adana feci sıcak ancak uzun kollu ince çıtçıtlılar var onlardan al İnce hastahane çıkışı zaten anca çocuk evde çıtçıtlı ile dolanır bnde malatydaym feciii sıcak kızım üç aylık yeni yeni kısa kol ve çıtçıtlı sadece giydiriyorum yeni doğan bebek üşüyebilir

Kuzum jakarlı olanlardan al çok güzel rahat bak link atayım

Rany Baby Kids Atlet Body Jakarlı Bebek Mavi​

Son düzenleme:
Bende agustosda doğum yapicam bende daha bisey almadım nerdeyse agustosun10kadar olucak inşAllah,🤲🏻

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Bende agustosda doğum yapicam bende daha bisey almadım nerdeyse agustosun10kadar olucak inşAllah,🤲🏻
Sen niye almdn cnm çok az kalmış sezeryan diye ihmal etmeyin çantanızı hazrlyn bnmki de sezeryandi 35+6 da suyum gldi doğum yaptım

Sen niye almdn cnm çok az kalmış sezeryan diye ihmal etmeyin çantanızı hazrlyn bnmki de sezeryandi 35+6 da suyum gldi doğum yaptım
Ama benimki hazrdi şükür

Ama benimki hazrdi şükür
Gidicem canım evet sezeryan olucagim için biraz gecikdim həmdə kaynanam izin vermedi cinsiyyetini öyrəndikdən sonra alicakdim her şey olmaz öncədən filan🥴😏onun için gecikdim simdide havalar çok sicakda ondan bi vakit bulup gidemiyom

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Gidicem canım evet sezeryan olucagim için biraz gecikdim həmdə kaynanam izin vermedi cinsiyyetini öyrəndikdən sonra alicakdim her şey olmaz öncədən filan🥴😏onun için gecikdim simdide havalar çok sicakda ondan bi vakit bulup gidemiyom
Oy kiyamamcnm cinsiyet supriz mi cnm ? Olur olur bir şey olmz Allah'ın izniyle kuzum almaya başla canım az kalmış mevsimine göre ince al usttede link attım jakarlı diye onlardan al kuzum sağ salim kucağına alırsın inşallah herkes herşeye muhalefet

Oy kiyamamcnm cinsiyet supriz mi cnm ? Olur olur bir şey olmz Allah'ın izniyle kuzum almaya başla canım az kalmış mevsimine göre ince al usttede link attım jakarlı diye onlardan al kuzum sağ salim kucağına alırsın inşallah herkes herşeye muhalefet
Hayır canım cinsiyyeti öyrəndik kızim olucak Allahin izni ilə inşAllah öncədən bisey almayın söyledi ona olur olmazi varmiş guya bizde ondan alamadik inşAllah canım yakın zamanda gidip alicam inşAllah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar