Ah bu insanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Ah bu insanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,644 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ah bu insanlar
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Çocuğun karakterine göre değişir o bence.Kıskançsa daha kötü olur ilgi çekmek için dahada durmaz ama kıskanç değilse belki abi oldum deyip uslanabilir
Malesef benim oğlan kıskanç oldu bu aralar çocukları seviyor ama paylaşmıyor bir türlü ,🤷
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum suan kac yasinda
İki ye girecek cnm

Kuzum suan kac yasinda
İki ye girecek cnm

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Malesef benim oğlan kıskanç oldu bu aralar çocukları seviyor ama paylaşmıyor bir türlü ,🤷

İki ye girecek cnm
Hani eşya oyuncak paylaşmak değil de biz kuzenler mesela küçükken babaannemde toplanırdık benim küçük amcamın oğlu çok yaramazdı hiç durmazdı dikkat çekmeyi severdi.Bize mesela usluyuz diye aferin derlerdi bizi kıskanırdı gelir bizi döverdi, eşyaları kırardı.Kardeşleri az çekmedi.Büyük amcam kemerle döverdi o da hasetlikten hemen gider kız kardeşlerini döverdi.Bize dedem oyuncak verirdi bizden zorla alır kırardı.Onun 3 kız kardeşi oldu ama hiç düzelmedi mesela çünkü kıskançtı

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

İki ye girecek cnm

İki ye girecek cnm
Kuzum daha çok küçük aslında hani kıskançlık Olabilir de olmayabilir de Bu biraz çocuğunun karakteriyle ilgili hani oyuncaklarını Mesela bir arkadaş ortamında paylaşıyor mu Veyahut da seni paylaşabiliyor mu hani bu biraz çocukla alakalı bir durum

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Hani eşya oyuncak paylaşmak değil de biz kuzenler mesela küçükken babaannemde toplanırdık benim küçük amcamın oğlu çok yaramazdı hiç durmazdı dikkat çekmeyi severdi.Bize mesela usluyuz diye aferin derlerdi bizi kıskanırdı gelir bizi döverdi, eşyaları kırardı.Kardeşleri az çekmedi.Büyük amcam kemerle döverdi o da hasetlikten hemen gider kız kardeşlerini döverdi.Bize dedem oyuncak verirdi bizden zorla alır kırardı.Onun 3 kız kardeşi oldu ama hiç düzelmedi mesela çünkü kıskançtı
Yok öyle değil benim oğlum şuan o benim görümcem in oğlunu anlat missin cnm peki kardeşi olursa tepkisi ne olur

Kuzum daha çok küçük aslında hani kıskançlık Olabilir de olmayabilir de Bu biraz çocuğunun karakteriyle ilgili hani oyuncaklarını Mesela bir arkadaş ortamında paylaşıyor mu Veyahut da seni paylaşabiliyor mu hani bu biraz çocukla alakalı bir durum
Açıkçası biraz kıskanıyor beni aynen küçük eşim de diyor çocuk yapalım ben bilmiyorum ya eve bile zor yetisiyorum hastayım yatamiyorim ise devam ediyor um yani

Açıkçası biraz kıskanıyor beni aynen küçük eşim de diyor çocuk yapalım ben bilmiyorum ya eve bile zor yetisiyorum hastayım yatamiyorim ise devam ediyor um yani

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Yok öyle değil benim oğlum şuan o benim görümcem in oğlunu anlat missin cnm peki kardeşi olursa tepkisi ne olur

Oyuncak bebek alıp dene bakalım istersen ya da başkasının bebeğini bak kardeş bize alalım mı bizim olsun mu falan dersen biraz belli eder belki kendini

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Ne yapiyorsunuz canlar valla yoruldum psikoloji m kaldırmıyor benim oğlum durmuyor çok durumsuz bağırmak tan bir hal oldum hasta oldum eşim desen ayrı dert bıktım valla ya herşey bana bakıyor 😩 ya ben nasıl baş edeceğim bilmiyorum ya hayatımda bu kadar yorulma dim surekli beni rencide etme peşinde söyleyince sinirden olur öyle diyo bakıyorum biran da değişiyor
Benim kızım da aynı valla sinirden ağlıyorum o kadar yaramaz ki eşim elinden geleni yapıyo çocuk zaten yoruyor bide eşinle uğrasyon Rabb'im yardımcın olsun canım ❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Bence biraz daha büyüsün kuzum 2. Sana zor gelebilir hadi oglunu gectim sen yıpranırsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar