Ah bu insanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Ah bu insanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,649 kez görüntülenmiş, 65 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ah bu insanlar
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Seviyor öyle cnm ♥️ama bilemedim pek
Bazı çocuk vuruyor ağlıyor istemiyor seninki kabul edecek demek ki kardeşi, tabi çocuk bu belli de olmaz da 😊 Valla çocuk doğurmak bakmak falan kadına çok zor, erkeğe kolay ben işe gidecem deyip kapatıp kapıyı uyuyorlar.Ya da ben bi hava alacağım deyip dışarı gidiyorlar ben tuvalete zor gidiyorum 4 aylık benim ki 😅 Sen kendine güveniyorsan aslında tam zamanları beraber büyürler 🙏🏼

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Bence biraz daha büyüsün kuzum 2. Sana zor gelebilir hadi oglunu gectim sen yıpranırsın
Ben şuan bile yıprandım kaynanamın oğlunu büyütüyorum işte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bazı çocuk vuruyor ağlıyor istemiyor seninki kabul edecek demek ki kardeşi, tabi çocuk bu belli de olmaz da 😊 Valla çocuk doğurmak bakmak falan kadına çok zor, erkeğe kolay ben işe gidecem deyip kapatıp kapıyı uyuyorlar.Ya da ben bi hava alacağım deyip dışarı gidiyorlar ben tuvalete zor gidiyorum 4 aylık benim ki 😅 Sen kendine güveniyorsan aslında tam zamanları beraber büyürler 🙏🏼
Çocukları çok seviyor benim oğlum aynen cnm benim öyle yapılıyor benim kocamda aynı yıprandım biraz açıkçası

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Çocukları çok seviyor benim oğlum aynen cnm benim öyle yapılıyor benim kocamda aynı yıprandım biraz açıkçası
Ciddi misin kayınvaliden yok mu

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Sen yıprandıysan hiç bakma kocana bence, onların çocuk bakmaktan bildiği işten gelince 1 saat piş piş etmek.Biri bana da dese sen yap ben bakarım sadece sarıl öp oyna 3 tane bile yaparım 😅 Hem belki az daha büyüyünce sakinler biraz sen de kafanı toplarsın rahatlarsın.Biz de robot değiliz ki yani anneysek

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım da aynı valla sinirden ağlıyorum o kadar yaramaz ki eşim elinden geleni yapıyo çocuk zaten yoruyor bide eşinle uğrasyon Rabb'im yardımcın olsun canım ❤️
Canım şimdiki çocukların hangi biri uslu ki yemin ederim çoğu zaman ağlıyorum beni gören dalga geçer iki yaşındaki çocuk ne yapıyor da zorluyor seni diye gülerler 🥴ama görsen elinden neler çekiyorum iki yaş sendromu mu kardeşini mi kiskaniyo benim küçüğe olan ilgimmi onu sinir ediyor çözemedim tatlı dille konuşuyorum olmuyo her istediği yapıyorum olmuyo en son istemsizce elimde olmadan dövüyorum sonra niye yaptım diye ağlıyorum 🥴ya eve gelen misafir çocuklarını döver ısırır biz misafirliğe gitsek yine aynı kendinden büyükleri bile dövüyor 🤦napcam bilmiyorum küçük kardeşini zaten dovmedigi gün yok dün az daha gelmeseydim mama sandalyesinden dusuruyordu kıl payı kurtuldu vallahi 🥺🥺onun dışında çiçeklerimi yoluyo hep 🥺🥺 saçımı yolar hemde başka yerde iken yapıyo bunu 🥴🥴Dua ediyorum kuran dinletiyorum napim bilmiyorum inan

Sen yıprandıysan hiç bakma kocana bence, onların çocuk bakmaktan bildiği işten gelince 1 saat piş piş etmek.Biri bana da dese sen yap ben bakarım sadece sarıl öp oyna 3 tane bile yaparım 😅 Hem belki az daha büyüyünce sakinler biraz sen de kafanı toplarsın rahatlarsın.Biz de robot değiliz ki yani anneysek
Kesinlikle 🥰🤩

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Canım şimdiki çocukların hangi biri uslu ki yemin ederim çoğu zaman ağlıyorum beni gören dalga geçer iki yaşındaki çocuk ne yapıyor da zorluyor seni diye gülerler 🥴ama görsen elinden neler çekiyorum iki yaş sendromu mu kardeşini mi kiskaniyo benim küçüğe olan ilgimmi onu sinir ediyor çözemedim tatlı dille konuşuyorum olmuyo her istediği yapıyorum olmuyo en son istemsizce elimde olmadan dövüyorum sonra niye yaptım diye ağlıyorum 🥴ya eve gelen misafir çocuklarını döver ısırır biz misafirliğe gitsek yine aynı kendinden büyükleri bile dövüyor 🤦napcam bilmiyorum küçük kardeşini zaten dovmedigi gün yok dün az daha gelmeseydim mama sandalyesinden dusuruyordu kıl payı kurtuldu vallahi 🥺🥺onun dışında çiçeklerimi yoluyo hep 🥺🥺 saçımı yolar hemde başka yerde iken yapıyo bunu 🥴🥴Dua ediyorum kuran dinletiyorum napim bilmiyorum inan

Kesinlikle 🥰🤩
Biliyorum canım çok fenalar bence dövme yinede yazık dün reglim başladı çok sancım vardı sabaha kadar uyumadı benim kız mahvediyo beni bı dakika durmuyo bazen sesim yüksekliyo dur artık falan diye kızıyorum 😅 bakıyorum anlamıyo zaten demem o ki sinirlere hâkim olmak lazım ❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ne yapiyorsunuz canlar valla yoruldum psikoloji m kaldırmıyor benim oğlum durmuyor çok durumsuz bağırmak tan bir hal oldum hasta oldum eşim desen ayrı dert bıktım valla ya herşey bana bakıyor 😩 ya ben nasıl baş edeceğim bilmiyorum ya hayatımda bu kadar yorulma dim surekli beni rencide etme peşinde söyleyince sinirden olur öyle diyo bakıyorum biran da değişiyor
İyiyim şükür kuzum oğlumu uyutuyordum sen nasılsın
Kaç yaşında oğlun çocuk bu sonuçta yaramazlık en doğal hakları inşallah zamanla düzelecektir aslında bakarsan ben de hiç yaramaz çocuklara gelemiyorum Rabbim evlatlarımızı hayırlı evlat eylesin inşallah bizlere Rabbim eşini de ıslah etsin Kuzum her şey gönlünce olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar