Ah canlarım ❤️❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde 3 çocuk annesi tarafından oluşturulan Ah canlarım ❤️❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,138 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Ah canlarım ❤️❤️
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler anne adayları sizleri çok özledim,uzun süredir giremedim çok yoğundum birsuru şeyler yaşadım ve kimseye yansıtmak istemediğim için herseyden uzaklaşmistim sizleri çok özledim sohbetlerimizi herseyinizi Zeynep Simavera'mi babası kaçırdı çok şükür yanımda o olaydan sonra kendime gelmem uzun sürdü,İncim kolunu kırdı parkta kaydırak korumalarını sokmusler İncim görmemiş ve düştü oğlum ilkerim idrarinda kan çıktı araştırılıyor o kadar bittim ki anlatamam. Ama simdi iyim sizler nasılsınız ❤️❤️❤️
Canim senin hayatında film gibi Allah yardım etsin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İçim nasıl mutlu huzurlu iyi olmadan gelmek istemedim buraya bugün hazırdım hazır hissettim sanki kanseri yendim ds geldim çünkü kanserden kurtulmuscasjna mutluyum 🤲❤️
Çok şükür kuzum benim inşallah hep iyi ol çocuklarınla mutlu huzurlu ol inşallah bir ömür

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim senin hayatında film gibi Allah yardım etsin
Filmler gerçek hayattan alınıyor herkesin hayatı film gibidir Allah hepimizin yardımcısı olsun film gibi derken iyimi dedin kötü mü dedin bilemiyorum ama gerçekten çok zordu evladından ayrılmak onu görememek çok acı vericiydi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen bencede çok güzel çıkmışsiniz kuzum
Teşekkür ederiz canlarım benim ama sizin güzelliğiniz kalp nasıl görmek isterse öyle görürmüş elhamdülillah 🤲❤️

Keşke anneler ölümsüz olsa😥
Keşke ama ruh ölüyor beden ölse ne bir kadın ruhunu teslim etmemeli bir erkek için bunu çok iyi anladım

Sizde maşallah 🌸❤️

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Filmler gerçek hayattan alınıyor herkesin hayatı film gibidir Allah hepimizin yardımcısı olsun film gibi derken iyimi dedin kötü mü dedin bilemiyorum ama gerçekten çok zordu evladından ayrılmak onu görememek çok acı vericiydi

Teşekkür ederiz canlarım benim ama sizin güzelliğiniz kalp nasıl görmek isterse öyle görürmüş elhamdülillah 🤲❤️

Keşke ama ruh ölüyor beden ölse ne bir kadın ruhunu teslim etmemeli bir erkek için bunu çok iyi anladım
Yani çok badireler atlattım demek istiyorum rabbim sevdiği kulunu sinarmis nasıl buldun kızını nereye kacirmis

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar