ahh kizlar Ahh Insan oğlunun Hiç derdi tasasi bitmez 🥴

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Leyla Gül tarafından oluşturulan ahh kizlar Ahh Insan oğlunun Hiç derdi tasasi bitmez 🥴 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 532 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı ahh kizlar Ahh Insan oğlunun Hiç derdi tasasi bitmez 🥴
Konbuyu başlatan Leyla Gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
kizlar selam Uzun zamandir girmiyorum Farkindayim Beni Özledinizi hissediyorum sanki🤦🏻‍♀️😁 ya bakmayin boyle şakalar yaptimda hiç iyi hissedemiyorum kendimi - Çok yorgunum,surekli idrare çikiyorum - kokudan oğuruyorum off yuzum berbat halde sivilcelerim cikdi yuzumu beyenmiyorum Aynalara bakamiyorum ya izler çikdi fln Goguslerim Agriyorrr - bel agrim var - Çok dugusalim bugun butun gun Agladdim 🥹 Kesin Adetim yollda Geliyor🫠🫥 ha şu andan itibaren başimda agriyor ve çooooooookkkkkkkca uyukum geldi 🥴😴🫡 sizler Nasilsiniz Umarim iyisinizdir hersey Yollundadir inşallah🤲🏻Allah emanet olunuz♥️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
kizlar selam Uzun zamandir girmiyorum Farkindayim Beni Özledinizi hissediyorum sanki🤦🏻‍♀️😁 ya bakmayin boyle şakalar yaptimda hiç iyi hissedemiyorum kendimi - Çok yorgunum,surekli idrare çikiyorum - kokudan oğuruyorum off yuzum berbat halde sivilcelerim cikdi yuzumu beyenmiyorum Aynalara bakamiyorum ya izler çikdi fln Goguslerim Agriyorrr - bel agrim var - Çok dugusalim bugun butun gun Agladdim 🥹 Kesin Adetim yollda Geliyor🫠🫥 ha şu andan itibaren başimda agriyor ve çooooooookkkkkkkca uyukum geldi 🥴😴🫡 sizler Nasilsiniz Umarim iyisinizdir hersey Yollundadir inşallah🤲🏻Allah emanet olunuz♥️
Selam kuzum idare ediyorum sen nasılsın bende uzun zamandır yoktum bugün girdim Allah'ım inşallah kalbine gore verir inşallah o güzel zaman allahin izniyle gelecek

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Selam kuzum idare ediyorum sen nasılsın bende uzun zamandır yoktum bugün girdim Allah'ım inşallah kalbine gore verir inşallah o güzel zaman allahin izniyle gelecek
Evet kuzum Instgramdan soylemisdin bana Iyi hissetmedini Çokca gecmis olsun kuzum Allahim tez zamanda şifaci olsun🤲🏻☺️☺️ Amin Kuzum benim Allah razi olsun Ben yazdim gibiyim iste 🫠 tukenmiș halde🥴

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet kuzum Instgramdan soylemisdin bana Iyi hissetmedini Çokca gecmis olsun kuzum Allahim tez zamanda şifaci olsun🤲🏻☺️☺️ Amin Kuzum benim Allah razi olsun Ben yazdim gibiyim iste 🫠 tukenmiș halde🥴
Amin canım benim amin inşallah daha iyi olacaksın Allah'ın izniyle içini ferah tut sen

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kız nerelerdesin sen 😍😍. Hoşgeldin canım hayırlısı ile şeninde hayırlı haberlerini alsaydık bir 😍😍

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kız bu ney böyle roman gibi🤣🤣 kendine iltifat mi ediyorsun hakaret mi bilemedim 🤣 nerelerdesin sen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar