ahh kizlar Ahh Insan oğlunun Hiç derdi tasasi bitmez 🥴

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Leyla Gül tarafından oluşturulan ahh kizlar Ahh Insan oğlunun Hiç derdi tasasi bitmez 🥴 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 543 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı ahh kizlar Ahh Insan oğlunun Hiç derdi tasasi bitmez 🥴
Konbuyu başlatan Leyla Gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
kizlar selam Uzun zamandir girmiyorum Farkindayim Beni Özledinizi hissediyorum sanki🤦🏻‍♀️😁 ya bakmayin boyle şakalar yaptimda hiç iyi hissedemiyorum kendimi - Çok yorgunum,surekli idrare çikiyorum - kokudan oğuruyorum off yuzum berbat halde sivilcelerim cikdi yuzumu beyenmiyorum Aynalara bakamiyorum ya izler çikdi fln Goguslerim Agriyorrr - bel agrim var - Çok dugusalim bugun butun gun Agladdim 🥹 Kesin Adetim yollda Geliyor🫠🫥 ha şu andan itibaren başimda agriyor ve çooooooookkkkkkkca uyukum geldi 🥴😴🫡 sizler Nasilsiniz Umarim iyisinizdir hersey Yollundadir inşallah🤲🏻Allah emanet olunuz♥️
Rabbim en kısa zamanda sanada nasip etsin inşallah canım 🤲❤️ Allah büyük duanı eksik etme 🤲

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank
Kız nerelerdesin sen 😍😍. Hoşgeldin canım hayırlısı ile şeninde hayırlı haberlerini alsaydık bir 😍😍
beni özledinizi biliyordum kuzum😀 ben ev değişdirdim fln kuzum oyle uğraşiyorum bişeyle😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız bu ney böyle roman gibi🤣🤣 kendine iltifat mi ediyorsun hakaret mi bilemedim 🤣 nerelerdesin sen
hihiiii 😁😄 Vallahi bende Bilmiyorum kiz😄 Ev değişdiriyorum kiz kendimce bişeyler yapiyorum😁🙂

Rabbim en kısa zamanda sanada nasip etsin inşallah canım 🤲❤️ Allah büyük duanı eksik etme 🤲
Amin Amin Allah razi olsun kuzum😊🤲🏻

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
kizlar selam Uzun zamandir girmiyorum Farkindayim Beni Özledinizi hissediyorum sanki🤦🏻‍♀️😁 ya bakmayin boyle şakalar yaptimda hiç iyi hissedemiyorum kendimi - Çok yorgunum,surekli idrare çikiyorum - kokudan oğuruyorum off yuzum berbat halde sivilcelerim cikdi yuzumu beyenmiyorum Aynalara bakamiyorum ya izler çikdi fln Goguslerim Agriyorrr - bel agrim var - Çok dugusalim bugun butun gun Agladdim 🥹 Kesin Adetim yollda Geliyor🫠🫥 ha şu andan itibaren başimda agriyor ve çooooooookkkkkkkca uyukum geldi 🥴😴🫡 sizler Nasilsiniz Umarim iyisinizdir hersey Yollundadir inşallah🤲🏻Allah emanet olunuz♥️
Hoşgeldin canm dert bitmez bnimde bitmek bilmeyen bı mide ağrım ve sırt ağrım var 😏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
beni özledinizi biliyordum kuzum😀 ben ev değişdirdim fln kuzum oyle uğraşiyorum bişeyle😊

hihiiii 😁😄 Vallahi bende Bilmiyorum kiz😄 Ev değişdiriyorum kiz kendimce bişeyler yapiyorum😁🙂

Amin Amin Allah razi olsun kuzum😊🤲🏻
Ne evi kız . Valla özledim kendi adıma söyleyeyim .

Leyla Gül

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Allahim tez zamanda Şifa versin gulum Dertsiz Kul yok Herkezin bir derdi vardir hayat işte😩😊

kiz ev bildin😌
Orasını anldım kuzum yani ev mi değiştirdin yoksa evin için de mi değişiklik yaptın

Tüm sayfalar yüklendi.