Aile destek programı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Mutsuz kadın tarafından oluşturulan Aile destek programı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,660 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Aile destek programı
Konbuyu başlatan Mutsuz kadın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Canım cocouklu olmasını gerekiyo bu yardımı almak icin
Aile destek programını çocuksuz ailelerde alıyor canım ama çocuk destek bileşenini çocuksuz aileler alamıyor ikiside ayrı şeyler 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bunun başvuru sartları nasıl canım
Türk vatantaşı olmak 18 yaşından büyük olmak o kadar pek bişeyi yok bide memur yada devlet kurumuna bağlı olanlar muhtarlar vs yardımdan faydalanamıyor canım

Nerden başvuruluyor can beni de iki tane çocuk var ikiside mama yiyor yetişemiyoruz
E devletten sasyal yardım başvuru hizmeti yaz başvuru formu çıkıyor en formun en üstünde aile destek programına başvurmak istiyormusunuz yazıyor evet seçeneğini seç tüm bilgileri doldur tamamdır canım yada e devletin yoksa sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına gidip başvurunu yapalirsin canım vede e devlet şifresi almak istiyorsan en yakın PTT şubesine gidip e devlet şifresi almak istiyorum dersen hemen sana şifre verirler 😊😊

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Kasım ayı aile destek programı ödemeleriniz yattımı acaba? Benim yatmamış daha🤭 bide kızlar çocuk destek bileşeni de var ayrıyetten aile destek programından yararlanan annelere otomotikman ptt hesaplarına yatıyor 1-2 çocuklu ailelere 350 TL
3çocuklu ailelere 450 TL
4 çocuklu ailelere yanlış hatırlamıyorsam 550 TL
5 ve üzeri çocuklu ailelere ise 650 TL yatıyor
Bilginize aşklarım🥰🥰😊😊
her aymi aliniyo bu cocuk parasi yoksa 1 kereyemi mahsus

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Aile destek programı 850-1250 TL arası
Çocuk destek bileşeni ise 450 den başlıyor 650 TL ye kadar çocuk sayısına göre veriliyor canım bakalım hayırlısı 🥰

Sende benim canımsın hülyammn 🥰🥰
Teşekkür ederim canım bilgi verdiğin için 😘

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Aile destek programını çocuksuz ailelerde alıyor canım ama çocuk destek bileşenini çocuksuz aileler alamıyor ikiside ayrı şeyler 😊

Türk vatantaşı olmak 18 yaşından büyük olmak o kadar pek bişeyi yok bide memur yada devlet kurumuna bağlı olanlar muhtarlar vs yardımdan faydalanamıyor canım

E devletten sasyal yardım başvuru hizmeti yaz başvuru formu çıkıyor en formun en üstünde aile destek programına başvurmak istiyormusunuz yazıyor evet seçeneğini seç tüm bilgileri doldur tamamdır canım yada e devletin yoksa sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfına gidip başvurunu yapalirsin canım vede e devlet şifresi almak istiyorsan en yakın PTT şubesine gidip e devlet şifresi almak istiyorum dersen hemen sana şifre verirler 😊😊
Kadınların mı yapması şart canım

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Kasım ayı aile destek programı ödemeleriniz yattımı acaba? Benim yatmamış daha🤭 bide kızlar çocuk destek bileşeni de var ayrıyetten aile destek programından yararlanan annelere otomotikman ptt hesaplarına yatıyor 1-2 çocuklu ailelere 350 TL
3çocuklu ailelere 450 TL
4 çocuklu ailelere yanlış hatırlamıyorsam 550 TL
5 ve üzeri çocuklu ailelere ise 650 TL yatıyor
Bilginize aşklarım🥰🥰😊😊
Canım benimki de kabul edildi ama bilmiyorum ne zaman yatar 15inde kabul edildi

Kadınların mı yapması şart canım
Hayır erkeklerde yapıyor her evden bir kişiye çıkıyor

Tüm sayfalar yüklendi.