Aile destek yardım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan Aile destek yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,934 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Aile destek yardım
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
hayırlı geceler canlarım nasilsiniz neler yapıyorsunuz Kızlar 5 gün önce aile destek programına başvuru yaptım kabul edildi
Sorum şu peki para nereye yatıyor nasıl alıcam bu yardımdan yararlanalr beni bilgilendirirse sevinirim
Ben iyiyim kuzum sen nasılsın. Bildiğim kadarıyla iban numarası istiyorlar başvuru esnasında oraya yatıyor diye duymuştum daha bilgili arkadaşlar yazarlar 🥰

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
hayırlı geceler canlarım nasilsiniz neler yapıyorsunuz Kızlar 5 gün önce aile destek programına başvuru yaptım kabul edildi
Sorum şu peki para nereye yatıyor nasıl alıcam bu yardımdan yararlanalr beni bilgilendirirse sevinirim
Hayırlı geceler canım ben de aile destek yardımı alıyorum ilk para yatınca ptt önünde sıraya girmiştim içerde atm kartı verdiler verir vermez kullanıma açık zaten atmden her ay çekersin hayırlı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı geceler canım ben de aile destek yardımı alıyorum ilk para yatınca ptt önünde sıraya girmiştim içerde atm kartı verdiler verir vermez kullanıma açık zaten atmden her ay çekersin hayırlı olsun
Şifreyi de veriyor o an sifren bu diye kart şifresi 😇

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Şifreyi de veriyor o an sifren bu diye kart şifresi 😇
Para yattığını nasıl anlıyorsun peki kuzum

Ben iyiyim kuzum sen nasılsın. Bildiğim kadarıyla iban numarası istiyorlar başvuru esnasında oraya yatıyor diye duymuştum daha bilgili arkadaşlar yazarlar 🥰
Allah iyilik versin inşallah kuzum bende iyiyim şükür
Sağol canım benim ❤️

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Para yattığını nasıl anlıyorsun peki kuzum

Allah iyilik versin inşallah kuzum bende iyiyim şükür
Sağol canım benim ❤️
Tatlım e devletten takip edeceksin arama butonuna sosyal yardım bilgileri sorgulama diye arat çıkar karşına neye başvuru yaptıysan hangisine para yatmissa hepsi belli oluyor

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı geceler canım ☺️ Hayırlı olsun, güle güle kullan. Ptt'ye yatıyor, PTT kart alırsın şubeden her ay bankamatikten çekersin içeride sıraya girmene gerek kalmaz . E devlet üzerinden takibini sağlayabilirsin. Yattığını da, çektiğini de gösteriyor.

Nur25

Kayıtlı Üye
rank
Ben iym canim seni sormali bebiş nasil? Ben almadigim için hiç bir bilgim yok canim 🙂

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Nerden ve nasıl başvuru yaptın bana da anlatır mısın ve ben 14 aylık evliyim çocuk yok eşim asgari ücrette çalışıyor evimiz kira bize çıkar mı bu yardım

Tüm sayfalar yüklendi.