Sorum var Akida kurbanı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde prensesin annesi tarafından oluşturulan Akida kurbanı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 309 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Akida kurbanı
Konbuyu başlatan prensesin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️
çocuğumun akida kurbanı para yardımı olarak başka kuruma bağış yapsak olur mu acaba illa kan akması mi lazım
Canım biz doğumunun 7. Günü yıllardır kurbanlarımızı verdiğimiz güvenilir bir derneğe büyük baş kurban ücreti olarak ödeme yaptık ve vekalet verdik. Özellikle Afrikada kimsesiz çocukların olduğu yerde kesilmesini istedik sagolsunlar dernekte herşeyi istediğimiz gibi yapıp videosunu bize gönderdi.
Niyet olarakta çocuğunun adı neyse onun akika kurbanı olarak niyet ediyorsun vekaleti öyle veriyorsun

Kendimiz keseneyiz dersen (yurt içi yurt dışı farketmez) bu şekilde de deneyebilirsin

prensesin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım biz doğumunun 7. Günü yıllardır kurbanlarımızı verdiğimiz güvenilir bir derneğe büyük baş kurban ücreti olarak ödeme yaptık ve vekalet verdik. Özellikle Afrikada kimsesiz çocukların olduğu yerde kesilmesini istedik sagolsunlar dernekte herşeyi istediğimiz gibi yapıp videosunu bize gönderdi.
Niyet olarakta çocuğunun adı neyse onun akika kurbanı olarak niyet ediyorsun vekaleti öyle veriyorsun

Kendimiz keseneyiz dersen (yurt içi yurt dışı farketmez) bu şekilde de deneyebilirsin
Bende bu şekilde istiyorum ama kanser hastalığa yakalanmis çocuklara bağışlanmasini istiyorum onlara anca para yardımı yapabiliyormisum kan akması gerek diye biliyorum o yüzden çok üzüldüm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

kan akmasi gerek canim
Tamam canım çok sağol

Son düzenleme:
Bende bu şekilde istiyorum ama kanser hastalığa yakalanmis çocuklara bağışlanmasini istiyorum onlara anca para yardımı yapabiliyormisum kan akması gerek diye biliyorum o yüzden çok üzüldüm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamam canım çok sağol
Hayatım yine kan akıyor zaten kurban bağışlıyorsun sen
akika kurbanı vekaletle kesilebiliyor istediğin yere Sor

Tüm sayfalar yüklendi.