Akika kurbanı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan Akika kurbanı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,216 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Akika kurbanı
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anne Adayı

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Akika ne endonezyalıların yaptığı bir şey diye duymuştum ben
Akika çocuklara kesilen kurbanın adı.. peygamber efendimiz çocukları 7 qünlük olunca saçları keser aqırlıqınca qümüş werir daha sonrada bu kurbanı kesermiş.. farz olan bişey deil ama sünnet de bizim dinimizde önemli bi yerde.. onun için.. bilmemen üzdü beni açıkca

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Akika çocuklara kesilen kurbanın adı.. peygamber efendimiz çocukları 7 qünlük olunca saçları keser aqırlıqınca qümüş werir daha sonrada bu kurbanı kesermiş.. farz olan bişey deil ama sünnet de bizim dinimizde önemli bi yerde.. onun için.. bilmemen üzdü beni açıkca
Hiç duymadım ya adak falsn neysede bilmeyen çok vardır sanıyorum 😒

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bilmeyen çok insan var bende bilmiyordum benim annemde babamda bilmiyor du kimse kesmezse yada söylemezse nerden bilelim esimin abisi asker Hakkari Şemdinli'de görev yaparken orda bi arkadasindan duymuş bize söylemişti o zaman ogrendik bizde ama kesmedik annemlerede soyledim bilmiyorum bizde kimse cocuga kurban kesmedi dedi yani bilinmeyebiliyor

Tüm sayfalar yüklendi.