Akika kurbanı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan Akika kurbanı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,239 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Akika kurbanı
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anne Adayı

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum için iki kızım için 1 kestik Allah kabul etsin etlerini hiç yemedik bağış yaptık güzelce kuranlar okundu isimleri geçti çok şükür önemli bence maneviyat olarak insan rahatliyo 🤗
Aynen canım iyi yapmışsınız allah kabul etsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşimde kızımın doğumundan sonra kesmişti Allahin izniyle bu bebeqimn doğumundan sonrada keseriz inşallah nasip olursa
Allah kabul etsin..İnşallah nasip olur canım..

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bende akika diye duymadım, biz bebek doğduğun da adaklık olarak kesmiştik

Gerçekten o kurbanı kesip buzluğa dolduran var mıdır ki 😮 babamlar her kurban koca dana keserler ağzıma edilir dağıtırken girmediğim kapı kalmaz.
Çok az dağırıyorlar herkes kesiyor zaten diye dağıtacak yer bulamıyorlar herkes dondurucu alıyor kurbanda neden 😅

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Çok az dağırıyorlar herkes kesiyor zaten diye dağıtacak yer bulamıyorlar herkes dondurucu alıyor kurbanda neden 😅
İşte wallahi allah ıslah etsin.. annemler keser hep dağıtır kurbanın 3te 1 ewe qirer sadece ama ben 3 yıldır ewliyim daha nasip olmadı keselim ama oqluma akika kestik hepsini daqıttık komşulara akrabalara.. Ama maalesef ki kurbanda köyde qene daqıtılıyor 3 yıldır şehirdeyim daha bi parça kurban eti qelmedi ewime.. millet kendini yakıyor farkında deil

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
İşte wallahi allah ıslah etsin.. annemler keser hep dağıtır kurbanın 3te 1 ewe qirer sadece ama ben 3 yıldır ewliyim daha nasip olmadı keselim ama oqluma akika kestik hepsini daqıttık komşulara akrabalara.. Ama maalesef ki kurbanda köyde qene daqıtılıyor 3 yıldır şehirdeyim daha bi parça kurban eti qelmedi ewime.. millet kendini yakıyor farkında deil
Allah kabul etsin öylr bizede eskiden gelmezdi yada yenmeyen yerlerini falan getirirlerdi Allah ıslah etsin bir yıldır evliyim gecen sene kayınvalidemler kesti Allah razı olsun bizle ayrı gayrı yok bizde bir kaç sene kesmeyiz herhalde Allah usulunce yapmayı nasip etsin inşallah

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Allah kabul etsin öylr bizede eskiden gelmezdi yada yenmeyen yerlerini falan getirirlerdi Allah ıslah etsin bir yıldır evliyim gecen sene kayınvalidemler kesti Allah razı olsun bizle ayrı gayrı yok bizde bir kaç sene kesmeyiz herhalde Allah usulunce yapmayı nasip etsin inşallah
İnşallah canım

Valla bende kurbana yakın dondurucu almıştım ama sırf daha fazla kışlık koyabilmek için başkasını bilmiyorum 😅
Hahaha sende iyi yapmışsın wallahi😂

Ben kesmedim biz adak verdik 😊
Allah kabul etsin canım.. Ama adakla bu kurban farklı oluyor.. saq salim doqsun bi kurban keseyim diyorsun adak oluyor.. Ama bu direk sünnet olanı yapıyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.