Akika kurbanı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan Akika kurbanı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,238 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Akika kurbanı
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anne Adayı

Edibe dayan

Kayıtlı Üye
rank
Zaten sünnet mecburi deil.. Ama bi kurban da kesmek bence çok deil erqenliqe qirene kadar hertürlü fırsat buluruz diye düşünüyorum
Bizde de direk kesmiyorlar ama ergenliğe kadar kesiyorlar mesela dört çocuğum var bunlar için ayrı ayrı kurban kesecez ama bizim güney doğu tarafı daha çok kurban bayramında kesiyorlar bide kimin için kesilse galiba o et yemiyecek diye deniliyor cami hocasi

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hahaha sende iyi yapmışsın wallahi😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah kabul etsin canım.. Ama adakla bu kurban farklı oluyor.. saq salim doqsun bi kurban keseyim diyorsun adak oluyor.. Ama bu direk sünnet olanı yapıyorsun
Biliyorum ama ben yapmadım

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Bizde de direk kesmiyorlar ama ergenliğe kadar kesiyorlar mesela dört çocuğum var bunlar için ayrı ayrı kurban kesecez ama bizim güney doğu tarafı daha çok kurban bayramında kesiyorlar bide kimin için kesilse galiba o et yemiyecek diye deniliyor cami hocasi
Adak ile akika aynı deil.. akika kurbanında anne baba da dahil herkes yiyebiliyor.. Ama adak da anne baba dede nene yiyemiyor..

Tüm sayfalar yüklendi.