Akıl verin kızlar 😏😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Çağla tarafından oluşturulan Akıl verin kızlar 😏😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,462 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Akıl verin kızlar 😏😔
Konbuyu başlatan Çağla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Çağla

Kayıtlı Üye
rank
Kimseyi takma bence benim kızımın isminede çok yorum yaptılar doğurun istediğiniz ismi kendiniz koyun dedm😂😂 begenmeyenlerin inadına defnemm kızım bebeğim diyorum
Ahh keşke senin gibi olabilsem dicektim ama o dereceye getirdiler artık benide 😂
Ben ilk hamile olduğumda cinsiyet belli değilken bile herkes bilinen isimleri önerdi kendi çocukları gibi ben kimseyi dinlemedim kendi sevdiğim ismi seçtim herkes kabullendi bile alıştılar 🥰 sende de öyle olur ♥️
Valla isterse alışmasınlar kafama takmıyorum artık sadece daha güzel bi isim mi bulsam diye düşündüm

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımin adı Eylül Naz herkes ocakta dogsaydi Ocak mi olacakti Şubat olsa Şubat mi olacak diyor sen ne istiyorsan içine nasıl siniyorsa öyle yap
Ne gereksiz bi espri bu ya sinir oldum😤 ne alaka eylül ayni zamanda isim olarak kullanılabiliyor kiz cocuklarinda .ocak subat koyacak kadar öküzmü insanlar hey yarabbim nasil sinirlendim kuzum ya

Çağla

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımin adı Eylül Naz herkes ocakta dogsaydi Ocak mi olacakti Şubat olsa Şubat mi olacak diyor sen ne istiyorsan içine nasıl siniyorsa öyle yap
Eylül ismini çok severim hep ön yargı işte
Ne gereksiz bi espri bu ya sinir oldum😤 ne alaka eylül ayni zamanda isim olarak kullanılabiliyor kiz cocuklarinda .ocak subat koyacak kadar öküzmü insanlar hey yarabbim nasil sinirlendim kuzum ya
Insanlara anlatamazsın işte iyi niyetle değil art niyetle yaklaşırlar kalp kırmaya deger mi yani güzel demek çok zor sanki😏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar