Akıntı mı su mudur?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Akıntı mı su mudur? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,949 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Akıntı mı su mudur?
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bana bacak aran dizlerine kadar islanmadogi sürece sıkıntı yok, sadece takip et dedi. Ama gerçekten de bir an da akiyirdur ve gün içinde defalarca oluyordu. Pantolonun eşofmanım ne varsa o an üzerimde bacak arası kısmı komple ıslanıyordu, 3. Ay itibariyle başlamıştı, en sonki fitil tedavim iyi geldi kesildi çok şükür.insallah sizinkide ciddi bir problem değildir.
Aynen canım bir iki damla bişey olsa akıntı idrar kaçırma falan derim ama yarım bardağa yakın bişey gelmiş çamaşırım eşofmanın arası sırılsıklam olmuştu eve geldiğim gibi duşa girmek zorunda kaldım idrara sıkışıkta değildim hala devam ediyor olması da korkutuyor drum çok galesiz bi şekilde kapattı teli bişey demeden önemli bişey olsa öyle yapamazdı diye de düşünüyorum gideyim en güzeli yarın bi içim rahat eder en azından amin canım inşallah

E

Emira

Guest
23+3 haftamdayım Bugün akşam üstü dışarıya çıktım biraz ama tempolu yürümedim yarım saat sonra falan eve döndüm ıslaklık hissediyordum iç çamaşırımda lavaboya gittim yarım su bardağı kadar ıslaklık vardı 2 gündür kasıklarımda ağrım da vardı bugün de bu olunca tedirgin oldum biraz Drumu aradım devam ederse yarın muayeneye gel dedi ama içimi rahatlatacak bişey demedi bebeğin suyu gelse durmaz o su önceki doğumlarımdan biliyorum ama keseden sızma gibi bişey olması mümkün mü başına gelen var mı akıntı desem enfeksiyonum falan yok o denli akıntım hiç olmadı şimdiye kadar hala daha damla damla geliyor bişey nedir bu başına gelen var mı yardımcı olur musunuz kızlar
Canim bende oldu 23 haftadan sonra sürekli çamaşırım ıslandı ama şükür bebeğe bişey olmadı ve 38haftada sancısız bı şekilde suyum hepsi geldi suyum fazla olduğu için etkilenmedi bebek sızıntı şeklinde oluyordu ama mutlaka gözlük doktora.

DuruVeYagizEfeninAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
23+3 haftamdayım Bugün akşam üstü dışarıya çıktım biraz ama tempolu yürümedim yarım saat sonra falan eve döndüm ıslaklık hissediyordum iç çamaşırımda lavaboya gittim yarım su bardağı kadar ıslaklık vardı 2 gündür kasıklarımda ağrım da vardı bugün de bu olunca tedirgin oldum biraz Drumu aradım devam ederse yarın muayeneye gel dedi ama içimi rahatlatacak bişey demedi bebeğin suyu gelse durmaz o su önceki doğumlarımdan biliyorum ama keseden sızma gibi bişey olması mümkün mü başına gelen var mı akıntı desem enfeksiyonum falan yok o denli akıntım hiç olmadı şimdiye kadar hala daha damla damla geliyor bişey nedir bu başına gelen var mı yardımcı olur musunuz kızlar
Benımde ilk dogumumda iç çamaşırımı ıslatacak kadar birşey geldi sizdirmis 1 saat sonra falan tamamı aktı 37.haftadaydim seninki daha çok erkenmis bence gitmelisin ama o akıntı gibi olmuyor zaten belli yani daha sıvı anlarsın

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende oldu 23 haftadan sonra sürekli çamaşırım ıslandı ama şükür bebeğe bişey olmadı ve 38haftada sancısız bı şekilde suyum hepsi geldi suyum fazla olduğu için etkilenmedi bebek sızıntı şeklinde oluyordu ama mutlaka gözlük doktora.
Bugün azaldı biraz canım eşim şehir dışında gelsin gideceğim dra inşallah bebeğin suyu değildir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

33

33+2 oldum cnm
Az kalmış canım senin Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benımde ilk dogumumda iç çamaşırımı ıslatacak kadar birşey geldi sizdirmis 1 saat sonra falan tamamı aktı 37.haftadaydim seninki daha çok erkenmis bence gitmelisin ama o akıntı gibi olmuyor zaten belli yani daha sıvı anlarsın
Canım damla damla geliyor renksiz akıntı gibi değil ondan korktum zaten biraz ama düne nazaran bugün baya azaldı eşim gelecek bu akşam yarın gideriz dra bebeğin çok küçük olması tedirgin ediyor insanı bakalım yarın gideceğim

AnnemAnnem

Kayıtlı Üye
rank
Canim benimde ikincide basima geldi suyum fazla oldugu icin oluyormus. Benim sıpa 8aylik dogdu

AnnemAnnem

Kayıtlı Üye
rank
Bana öncesinde suyu herşeyi normal bebeğin demişti fazla falan demedi en son 2 hafta önce gitmiştim yarın gideceğim canım bakalım ters bi durum yoktur inşallah
İnsaAllah yoktur Allahin izniyle🤲 Benimde devamli gittigim doktorum herseyin normal demisti suyum falan. İlk senin dedigin sekilde suyum geldiginde doktoruma ulasamadim gittigimde baska bir doktora gorundum suyumun fazla oldugunu bundan oldugunu soyledi. O gunden sonra o doktora gitmeye basladim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar