Sorum var Akinti sarili yeşilli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Leyla Mi tarafından oluşturulan Akinti sarili yeşilli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,400 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Akinti sarili yeşilli
Konbuyu başlatan Leyla Mi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Sorucam mutlaka, çok teşekkürler)
Evt ben çok cektm aglar dururdm o yesl pütürlü akinti sari akinti ic camasri giyemezdm sosyal yasantm btmisti dsari dahi cikamyodm 24 hftaya kadar aglaya agalyaa gecirdim ciplak gezerdm havlu sarardm hcbiseklde gecmyodu psikolojm artk bozulmustu allahm hcmi gecmeyecek dyodum iyki o doktora gttm ogün bugündür yok kesinlkle sor unutma

Leyla Mi

Kayıtlı Üye
rank
Evt ben çok cektm aglar dururdm o yesl pütürlü akinti sari akinti ic camasri giyemezdm sosyal yasantm btmisti dsari dahi cikamyodm 24 hftaya kadar aglaya agalyaa gecirdim ciplak gezerdm havlu sarardm hcbiseklde gecmyodu psikolojm artk bozulmustu allahm hcmi gecmeyecek dyodum iyki o doktora gttm ogün bugündür yok kesinlkle sor unutma
Aynen bende de oyle işte hep o yeşil akinti çok keskin bir koku var artik yani vuruyo kokusu mutlaka doktoruma soyliycem fitilin bir faydasının olmadığını ve daha etkili bir şey yazmasını çünki bende de hamilelikden öncə mantar vardı iyleştim sonra yine geldi çok zor bizim işimiz valla inşallah hepimiz için hayirlisi olur 🙏🙏🙏

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
14 haftalik hamileyim sarili yeşilli akintim var doktor iltihap var dedi birde bakteri var idrar da fitil yazdi birde bol bol su ic dedi ama akintim gecmiyor hala ayni cok korkuyorum bir şey olur diye, sizde de oyle oldu mu hic, gectimi?
3. Gebeliğim ve sürekli olan birşey bende bir türlü geçmedi sendede geçmediyse doktoruna söyle başka ilaç verir canım ihmal etme sonra mantara dönüşüyor o daha zor

Leyla Mi

Kayıtlı Üye
rank
3. Gebeliğim ve sürekli olan birşey bende bir türlü geçmedi sendede geçmediyse doktoruna söyle başka ilaç verir canım ihmal etme sonra mantara dönüşüyor o d

3. Gebeliğim ve sürekli olan birşey bende bir türlü geçmedi sendede geçmediyse doktoruna söyle başka ilaç verir canım ihmal etme sonra mantara dönüşüyor o daha zor
Evet geçmiyor bir türlü öncədən də var di zaten bence esiminde ilac kullanmasi gerekiyor ama önce doktora bir sorucam gerek var mı benden eşime gecib sonra her defasında ondan bana gecme ihtimali de var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar