Sulu sarili beyazli akinti

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde gyulche tarafından oluşturulan Sulu sarili beyazli akinti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 192 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Sulu sarili beyazli akinti
Konbuyu başlatan gyulche
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gyulche

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Surekli akintim var gecen ay fitil kulandim 3 kez ve cok rahatim simdi yine basladi bu seferki biraz sulu bu gun ozeldeydim ve hersey normal suyu felan iyi bebeyin gecen hafta da kan idrar verdim onlarda iyi cikti yani hic enfeksiyon yok ama bu akinti sanirim gebeliye bagli 21 ci haftamda basladi butungun gelmiyor ama geldimide geliyor aksamlari uyurken gelmiyodu simdi ozamanda basladi yasayan varmi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Surekli akintim var gecen ay fitil kulandim 3 kez ve cok rahatim simdi yine basladi bu seferki biraz sulu bu gun ozeldeydim ve hersey normal suyu felan iyi bebeyin gecen hafta da kan idrar verdim onlarda iyi cikti yani hic enfeksiyon yok ama bu akinti sanirim gebeliye bagli 21 ci haftamda basladi butungun gelmiyor ama geldimide geliyor aksamlari uyurken gelmiyodu simdi ozamanda basladi yasayan varmi
Enfeksiyonun yokmuş iyi birşey korkmana gerek yok gebelik boyunca hormonların etkisi ile akıntı sık olur rengi sarı veya yeşil olmadığı sürece sıkıntı yoktur sık çamaşır değiştir sakın günlük ped kullanma enfeksiyona meyillilik olur

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Enfeksiyonun yokmuş iyi birşey korkmana gerek yok gebelik boyunca hormonların etkisi ile akıntı sık olur rengi sarı veya yeşil olmadığı sürece sıkıntı yoktur sık çamaşır değiştir sakın günlük ped kullanma enfeksiyona meyillilik olur
Sik deistiriyorum altimi surekli kuru tutuyorum elimden geldince

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar