Sulu kaka 👶

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Arzu Asel tarafından oluşturulan Sulu kaka 👶 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 669 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Sulu kaka 👶
Konbuyu başlatan Arzu Asel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar afederisiz bebeğimin kakası sarı turuncu gibi sulu bende korkuyorum böyle sulu olması normal mi burada 36 günlük ve anne sütü ile besleniyo sadece teşekkür ederim şimdiden?

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar afederisiz bebeğimin kakası sarı turuncu gibi sulu bende korkuyorum böyle sulu olması normal mi burada 36 günlük ve anne sütü ile besleniyo sadece teşekkür ederim şimdiden?
Sürekli mı oluyor? Ara ara kızımda da oluyodu senin yedegin birşeyden de kaynaklanabilir kan ve sürekli mukuslu olmadığı sürece korkma bence

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Gayet normal canim sarı sulu cıvık olması lazım gunde 3 4 5 kere yapması normal Mukus kan olmadıgı surece korkulacak hıc bırsey yok

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Sürekli mı oluyor? Ara ara kızımda da oluyodu senin yedegin birşeyden de kaynaklanabilir kan ve sürekli mukuslu olmadığı sürece korkma bence
Doğduğundan beri öyle sulu cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gayet normal canim sarı sulu cıvık olması lazım gunde 3 4 5 kere yapması normal Mukus kan olmadıgı surece korkulacak hıc bırsey yok
Sağol canım benim bende ishalmi acaba diyorum ama doğduğundan beri böyle sulu

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Doğduğundan beri öyle sulu cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canım benim bende ishalmi acaba diyorum ama doğduğundan beri böyle sulu
Günde kaç defa yaptigi kilo alımı önemli ne güzel anne sütü alıyor sadece kan olmadığı sürece çok kafana takma canım Dr kontrolünde sorarsın hatta fotosunu çek göster için rahat etsin

Arzu Asel

Kayıtlı Üye
rank
Günde kaç defa yaptigi kilo alımı önemli ne güzel anne sütü alıyor sadece kan olmadığı sürece çok kafana takma canım Dr kontrolünde sorarsın hatta fotosunu çek göster için rahat etsin
Kilo alımı güzel cnm dediğin gibi doktora sorayım bakalım çok teşekkür ederim cnm

Tüm sayfalar yüklendi.