Akintim var yardim lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Havvanur tarafından oluşturulan Akintim var yardim lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,812 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Akintim var yardim lutfen
Konbuyu başlatan Havvanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Havvanur

Mucizebebek

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar tam 7 haftalık gebeyim gecen hafta doktora gittim kalp atışları baslamis bi sorun yok fakat 10 gundur kahverengi akintim var daha once boyle yasayan yada bu kadar uzun yasayan oldumu
Canim benimde 6 haftada pembe kanama oldu 3 4 damla sonra kahve rengi akintiya dondu kostum doktora bebek yerinde kalp atisi vardi kahve rengine donmesi iyi dedi kanama pihtili ve kirmizi olmasa cok endise etme dedi suan 8 haftaligim gebelik takvimine gore hala kahve akinti var ve arada tortulu oluyo

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
Canim benimde 6 haftada pembe kanama oldu 3 4 damla sonra kahve rengi akintiya dondu kostum doktora bebek yerinde kalp atisi vardi kahve rengine donmesi iyi dedi kanama pihtili ve kirmizi olmasa cok endise etme dedi suan 8 haftaligim gebelik takvimine gore hala kahve akinti var ve arada tortulu oluyo
Canim benim ilgin icin cok tesekkur ederim yorumunu yeni gördüm ALLAH a şükür 2 gundur iyiyim artik kahverengi akintimda olmuyo tamamen normal rengine döndü şükür bi sikinti olmazsa sali gününe randevu aldim bakalim doktor ne diyecek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide doktoruna denk gelmek gercekten cok önemli az once baska bi arkadasta boyle bi sorun yasamis yazilanlara baktim ic acici yorumlar var doktorlarindan benim gittigim bakti 6 haftalik gebelik kalp atislari baslamis dedi ben sorunu soylesikten sonra düşük tehliken var dedi olac yazdi dogru düzgün ilgilenip muayene etmeden düşük olabilecek belirti yoktu ALLAH ima şükür normalede döndü

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar tam 7 haftalık gebeyim gecen hafta doktora gittim kalp atışları baslamis bi sorun yok fakat 10 gundur kahverengi akintim var daha once boyle yasayan yada bu kadar uzun yasayan oldumu
Benimde ilk qebeliqmde olmustu düsük tehlikesi belirtisi diyip 2 qün hastanede yatmistim. Kendine çok dikkat etmelisin ayaklarini yüksek yere koyarak bol bol dinlen

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk qebeliqmde olmustu düsük tehlikesi belirtisi diyip 2 qün hastanede yatmistim. Kendine çok dikkat etmelisin ayaklarini yüksek yere koyarak bol bol dinlen

Elimden geldigi kadar öyle yattım cok şükür rabbim sifa bekleyen bütün ümmeti muhammede hayırlı şifalar versin inşaAllah

Benim ki de 7+6 ayni haftadayiz herhalde

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Bende 7 hafyali
Arkadaşlar tam 7 haftalık gebeyim gecen hafta doktora gittim kalp atışları baslamis bi sorun yok fakat 10 gundur kahverengi akintim var daha once boyle yasayan yada bu kadar uzun yasayan ol
Benimde 10 ginu gecti hala oluyo 6 jaftada kanamada oldu bebekde aorun yoktu kalp atisi vardi yerlesme kanamasi olabilir dedi ama hala arada kahve rengi hatta totulu akinti oluyo kanama olmadigi sursce korkma demisti doktor ama ben progeston haftada 1 kalcadan igne kullaniyorum ve surekli uzaniyorum ilac kullanmiyorsan git ilac veirler ama kullaniyosan bence kanama olmadan stres yapma allah yardimcimiz olsunnn

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
Bende 7 hafyali

Benimde 10 ginu gecti hala oluyo 6 jaftada kanamada oldu bebekde aorun yoktu kalp atisi vardi yerlesme kanamasi olabilir dedi ama hala arada kahve rengi hatta totulu akinti oluyo kanama olmadigi sursce korkma demisti doktor ama ben progeston haftada 1 kalcadan igne kullaniyorum ve surekli uzaniyorum ilac kullanmiyorsan git ilac veirler ama kullaniyosan bence kanama olmadan stres yapma allah yardimcimiz olsunnn
Amin canim cümlemizin inşaAllah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar