Sorum var Akıntım var

• Konbuyu başlatan Kiraz atak
  • Toplam 11 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kiraz atak tarafından oluşturulan Akıntım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 633 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Akıntım var
Konbuyu başlatan Kiraz atak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 廾 azalᏝ
K

Kiraz atak

Guest
41 haftaya girdim ve 2 saatin içinde yoğun bı akıntım oldu sümüksü bı akıntı dogum belirtisi mi hastane gerekir mj

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Bazen şaka gibi sorular soruyorsunuz gerçekten arkadaşlar 41 haftalıksın daha kaç hafta beklemeyi düşünüyorsun doğum için? en acilinden doktora git tabii ki

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-15
Gebeliğinizin 39. Haftasındasınız.
Erkek bebekler kızlara göre biraz daha ağır olurlar. bebeğiniz 3150 gr ve 50 cm. sezaryen doğum yapılabilir. Normal doğum beklenirken bebek hareketleri iyi takip edilmeli ve kontroller aksatılmamalı.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 49 cm ağırlıgı 3200 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Bazen şaka gibi sorular soruyorsunuz gerçekten arkadaşlar 41 haftalıksın daha kaç hafta beklemeyi düşünüyorsun doğum için? en acilinden doktora git tabii ki
Doktora gitmeye üşenip buraya yazan ne kadar çok var ya bu kişi için demiyorum ama çok şaşırıyorum bazen sorulara 🤦🏻‍♀️

Demoş51

Kayıtlı Üye
rank
Ben 21. Haftadayım ama alışık olmadığım sancı girse hemen ya doktoru arıyorum yada direk gidiyorum. Ama ilk gebeliğim olduğu için bazı şeyleride buradan tecrübeli annelere soruyorum. 41. Haftadasın artık seni nasıl eve gönderiyorlar hayret doğrusu. Çığlık çığlığa giderim valla beni eve göndermeyin diye. Git bir an evvel sende ne olur ne olmaz

Tüm sayfalar yüklendi.