Aklim karisik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Aklim karisik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 627 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aklim karisik
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BİRGÜL gözde

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 25 hafta gebelik 6 bitti mi oluyor benim uygulamada 7. Aya girdiniz diyor benim hesabıma göre 25 hafta tam 6 aylık oluyor
Benimde hiç aklım ermiyo valla böyle seylere bende 33 haftaligim uygulama 9 ay gosteriyo bende internetten bakıyorum kaç hafta kaç aylık diye internette 25 hafta 5 ay 25 günlük yaziyodu ama doğru mu bilemem tabi

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Benimde hiç aklım ermiyo valla böyle seylere bende 33 haftaligim uygulama 9 ay gosteriyo bende internetten bakıyorum kaç hafta kaç aylık diye internette 25 hafta 5 ay 25 günlük yaziyodu ama doğru mu bilemem tabi
Evet internetten bende bakıyorum ama bazı ay 28 bazısı 30 çekiyor ben hafta olarak hesaplıyorum benim beş bitti 6 aya girdim ama uygulamada 7 aya girdigim yazıyor

Ayse efendiyeva

Kayıtlı Üye
rank

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210824-125810_Gallery.jpg
    Screenshot_20210824-125810_Gallery.jpg
    731.8 KB · Görüntüleme: 88

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 25 hafta gebelik 6 bitti mi oluyor benim uygulamada 7. Aya girdiniz diyor benim hesabıma göre 25 hafta tam 6 aylık oluyor
Cnm 6ci ayi tamamlamis oldugun icin 1 gun alsan bile 7 ci ay olarak gozukur mesela ben 8 haftalik iken 2 aylik oluyorum 8+1 gunluk iken 3 aydan gun almis oluyorum onun gibi dusun biraz kafa karistiriyo ama inslh aciklaya bilmisimdir😂😂

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Yanlız farklı bi sitede 27.haftayı 7 aylık gösteriyor
Evet bazıları farklı gosteriyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm 6ci ayi tamamlamis oldugun icin 1 gun alsan bile 7 ci ay olarak gozukur mesela ben 8 haftalik iken 2 aylik oluyorum 8+1 gunluk iken 3 aydan gun almis oluyorum onun gibi dusun biraz kafa karistiriyo ama inslh aciklaya bilmisimdir😂😂
Anladım canım açıklaman için tsk ederim ben 25 oldum 5 ay bitti çok şükür 6 aya girdik ama bu uygulamada 7.ay olarak gösteriyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar