Akraba evliliğinin gebelige etkisi olur mu

• Konbuyu başlatan Gebe
  • Toplam 15 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gebe tarafından oluşturulan Akraba evliliğinin gebelige etkisi olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,055 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Akraba evliliğinin gebelige etkisi olur mu
Konbuyu başlatan Gebe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynepreyyan88
G

Gebe

Guest
Merhaba ben annemin halasının torunu ile evliyim. Akraba evliligi gebelik için problem oluşturur mu? Varmı tanıdıgınız akraba evliligi ile gebe kalan?

Tgba

Guest
rank
Benim ablam akraba evliligi yapti dayimin kizida oyle eltiler suanda ikisininde rahatsiz cocuklari var kesin.olacak diye bisey yok tabiki Allah ın bilecegi seyler bunlar ama ignesi varmis hamilelik oncesimi yada hamileykenken vuruluyor tam bilmiyorum arastirin isterseniz

Dilan Akpınar

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim teyzemin oğlu ile teyzemin kızı evlendi hiçbir sorun olmadı çocukları maşallah iyi benim eşim ile de çıktı kan uyuşmazlığı akraba değiliz ama iğnesi falan var onun vuruyolar kan uyusmazligi çıkınca

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Ben kuzenimle evliyim şükür ilk kızım sağlıklı 2 Cide 1 ay kaldı doğuma onunda herseyi normal gidiyor ki senin o kadar yakın akrabada sayılmaz bizim sülale genelde akraba evliliği hepsi şükür hic rahatsiz bebeğimiz olmadi

Barbi bebek

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım Rabbim ne derse o olur benim annem le babam da hala oğlu dayı kızı miş bi sıkıntı olmadı çok şükür hepsinde olacak diye bisey yok

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar