Aksam yemegi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde balkizim tarafından oluşturulan Aksam yemegi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 545 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Aksam yemegi
Konbuyu başlatan balkizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Ben sana gelmek isterdim sabaha kadar sohbet ederdik Aleyna bence ortak konusacagimiz konular vardır tabi çay varsa gelirim 🤣
Ooo abla Ayıpsın gel ben sana semaverle çay demlerim🤣🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahahaha misafir dediğime bakma annem babam kardeşim geliyor ay yoksa eve kimseyi çağırmıyorum . Bir iki üç kişi hariç .
He anladım canım onlar sıkıntı değil ama gerçekten şimdiki insanlar sadece sırf kendi keyfine bakıyor İnsan der ki iki tane çocuğu var hani bir şeyler hazırlamış uğraşmış etmiş neyse dedim hani gelsin kendimce bir iki sohbet eder kafamız dağılır zaten çocuklarla uğraşmaktan Geriliyorum ister istemez Bir de elinde sürekli telefon Hani hiç yüzüme bakmayınca Ben de bozuldum ister istemez gelmesinden de hiçbir şey Anlamadım bir daha dedim bu saatten sonra hiç kimseyi çağırmıyorum gerek yok

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ooo abla Ayıpsın gel ben sana semaverle çay demlerim🤣🤣🤣

He anladım canım onlar sıkıntı değil ama gerçekten şimdiki insanlar sadece sırf kendi keyfine bakıyor İnsan der ki iki tane çocuğu var hani bir şeyler hazırlamış uğraşmış etmiş neyse dedim hani gelsin kendimce bir iki sohbet eder kafamız dağılır zaten çocuklarla uğraşmaktan Geriliyorum ister istemez Bir de elinde sürekli telefon Hani hiç yüzüme bakmayınca Ben de bozuldum ister istemez gelmesinden de hiçbir şey Anlamadım bir daha dedim bu saatten sonra hiç kimseyi çağırmıyorum gerek yok
İyi yaparsın öyle tarz insanlardan nefret ederim ya .

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Allah kolaylık versin bacım Vallahi işin zor Ben artık keyfime bakıyorum misafir çağırmıyorum o Devri kapattım evde bir şey yapıyorsam karşıdaki komşuma da ikram ediyorum Daha Artık evime insan almayacağım gerek yok geçen arkadaşım geldi misafirliğe O kadar şey hazırladım kız telefonla oynayıp telefon görüşmesi yapmaktan benimle iki kelime bile etmedi nasılsın diyorum az bi dk sana döncem diyip oyaladı 4 saat boyunca konuştuğumuz şey ne yapıyosun nasılsın sadece arkasını yaslanıp yiyip içti yemesine asla bişey demiyorum yesin içsin hoşuma gider ama ben misafirlikte elime asla telefon almıyprum telefon alanda evinde otursun bi zahmet bende gittim eşimi aradım çıktın mı işten gelince ekmek alsana dedim ona duyurarak kalktı gitti bidaha geçen gelmiş bi gün sana gelcem diyor dedim müsait olursam inşallah
Geçen hafta da ben aynısını yaşadım amcamın oğlu eşi kızı 2 gece misafirim oldular amcamın oğlu sağolsun sohbetli muhabbetli adamdır geldi oturdu yüzünü gördük misafirimiz var sevincini yaşadık karısı da çocukluk arkadaşım suratını görmedim bile düğün için gelmişler gece sizde kalalım hem sohbet ederiz hem hasret gideririz dedi ben heyecanla kalktım bir ton hazırlık yaptım evi dip köşe temizledim perdeler camlar dahil arkadaşım gelir gelmez kızını aldı gitti yattı eşim o gün arkadaşın otele para vermemek için eve geldi dedi düşündüm cidden öyleymiş ne yemekten bi kaşık aldı ne çay içti ne hazırladığım şeylerden bir ısırık aldı sabah kahvaltı yapıp kaçtı resmen kızı 26 aylık laftan sözden anlıyor maşallah çok usludur benim canavar 19 aylık yeri geldi kızımı koluma alıp tek kolumla işlerimi halletmeye çalıştım erkenden kalktım onca hazırlık yaptım kendi yataktan çıkmadı bi çatal koymadı masaya hani sonuçta misafirdir eyvallah ama ben bi eve misafirliğe gitsem yemek yerken bari yüzüm olsun diye ev sahibinden çok koşturuyorum bi mal benim galiba

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Geçen hafta da ben aynısını yaşadım amcamın oğlu eşi kızı 2 gece misafirim oldular amcamın oğlu sağolsun sohbetli muhabbetli adamdır geldi oturdu yüzünü gördük misafirimiz var sevincini yaşadık karısı da çocukluk arkadaşım suratını görmedim bile düğün için gelmişler gece sizde kalalım hem sohbet ederiz hem hasret gideririz dedi ben heyecanla kalktım bir ton hazırlık yaptım evi dip köşe temizledim perdeler camlar dahil arkadaşım gelir gelmez kızını aldı gitti yattı eşim o gün arkadaşın otele para vermemek için eve geldi dedi düşündüm cidden öyleymiş ne yemekten bi kaşık aldı ne çay içti ne hazırladığım şeylerden bir ısırık aldı sabah kahvaltı yapıp kaçtı resmen kızı 26 aylık laftan sözden anlıyor maşallah çok usludur benim canavar 19 aylık yeri geldi kızımı koluma alıp tek kolumla işlerimi halletmeye çalıştım erkenden kalktım onca hazırlık yaptım kendi yataktan çıkmadı bi çatal koymadı masaya hani sonuçta misafirdir eyvallah ama ben bi eve misafirliğe gitsem yemek yerken bari yüzüm olsun diye ev sahibinden çok koşturuyorum bi mal benim galiba
Yok canım bir mal da benim 😂😂

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi Allah böyle sinsi insanlardan bizi uzak tutsun ben de çok kullanıldım yani sadece bir arkadaşım tarafından değil Diğer arkadaşların da çok kullandı sadece yemeğe içmeye gelen mi dersin Evdeki eşyaların rengine kadar eleştiren mi dersin baktım ki böyle insanlar geldikçe ben daha çok sinirleniyorum dedim ki hiç gerek yok sinirlenmek İstemiyorsan böyle tipleri hayatından çıkaracaksın öyle de yaptım rahatım müsait değilim diyorum isteyen de kötü bilsin hiç umurumda değil

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım bir mal da benim 😂😂
Allah iyiliğini versin boğulacaktım nerdeyse 😃😃😃

Vallahi Allah böyle sinsi insanlardan bizi uzak tutsun ben de çok kullanıldım yani sadece bir arkadaşım tarafından değil Diğer arkadaşların da çok kullandı sadece yemeğe içmeye gelen mi dersin Evdeki eşyaların rengine kadar eleştiren mi dersin baktım ki böyle insanlar geldikçe ben daha çok sinirleniyorum dedim ki hiç gerek yok sinirlenmek İstemiyorsan böyle tipleri hayatından çıkaracaksın öyle de yaptım rahatım müsait değilim diyorum isteyen de kötü bilsin hiç umurumda değil
Aynen öyle bizim bi akrabanın görümcesi var benzer bi konu üzerine konuşuyorduk eşek demesinler de şeytan desinler demişti motto olmalık laf cidden eşek mi şeytan mı desinler vallahi şeytan desinler bana ne her kahırlarını çek hatır bil gönül bil ilerde kızına senin annen şöyle saftı böyle aptaldı deyip gülsünler hadi ordan

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah iyiliğini versin boğulacaktım nerdeyse 😃😃😃

Aynen öyle bizim bi akrabanın görümcesi var benzer bi konu üzerine konuşuyorduk eşek demesinler de şeytan desinler demişti motto olmalık laf cidden eşek mi şeytan mı desinler vallahi şeytan desinler bana ne her kahırlarını çek hatır bil gönül bil ilerde kızına senin annen şöyle saftı böyle aptaldı deyip gülsünler hadi ordan
Onu şimdi anneme ben yapıp gülüyorum hadi ondan görerek ders aldım hatta en son annemi biz uyardık. Kardeşimi ve beni millet köpek diye sizde köpek olmayın iyi biri olun diyerek yetiştirdi. Bir zaman sonra yengelerimin olsun başkaları olsun vs. Benim bile canıma tak ettik . Anneme boşver kim köpekse sende köpeklik yap dedim anneme iyiliği hak etmiyorlar diye son 6 yıldır filan hayatını beni dinleyerek yaşıyor aşırı mutlu . Stersteb uzak bana keşke baştan beri böyle olsaymışım bile diyor ama genç kızken dedem onları aşırı terbiyeli ve bizi büyttüğü şekilde büyütmş. Adam nereden bilecek babamın yengeleririn yâda elitlerinin bu kadar pis ve kibirli olacağını 😂😂

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Onu şimdi anneme ben yapıp gülüyorum hadi ondan görerek ders aldım hatta en son annemi biz uyardık. Kardeşimi ve beni millet köpek diye sizde köpek olmayın iyi biri olun diyerek yetiştirdi. Bir zaman sonra yengelerimin olsun başkaları olsun vs. Benim bile canıma tak ettik . Anneme boşver kim köpekse sende köpeklik yap dedim anneme iyiliği hak etmiyorlar diye son 6 yıldır filan hayatını beni dinleyerek yaşıyor aşırı mutlu . Stersteb uzak bana keşke baştan beri böyle olsaymışım bile diyor ama genç kızken dedem onları aşırı terbiyeli ve bizi büyttüğü şekilde büyütmş. Adam nereden bilecek babamın yengeleririn yâda elitlerinin bu kadar pis ve kibirli olacağını 😂😂
En güzeli ya gelip güya dostmuş gibi görünüyorlar ama arkadan çevirmedikleri kalmıyor 6 amcam var 2si işleri ayırmak istedi bursaya taşındı annem de yengelerimi çocukları halalarımı çağırdı toplanıp pikniğe gittik orda mangal başında ağlaştılar vay gidiyoruz vay naparız sizden uzak halam ağlamaktan gözleri patlayacak gibiydi neyse piknik bitti arabadayız benle amca kızları bagajı açtılar eşya yerleştiriyorlar caanım yengelerim küçük olanın kızı gitmiş çiçek toplamış büyük olan vurdu kızın eline bırak bırak ne yapacan onları bursa zaten çiçek dünyası dedi güldüler başladılar oynamaya biz de önde izliyoruz olanları kızı da bizimleydi döndüm baktım yüzlerine bakın ne kadar üzgünler dedim yengem bizi gördüğü gibi kapattı bagajı utandı mı bilmiyorum ama ben gördüm ya pişman olmuştur o hareketine herhalde 🤷‍♀️ anneme anlattım ne bekliyorsun ki biz kovmuşuz gibi görüntü çizdiler elbet gerçekler çıkar ortaya dedi dediği gibi de oldu şükür

E şimdi gel de böyle saçma sapan insanların arasına temiz düzgün yetişmiş iyi kalpli evlatlar yetiştir düşündükçe deli oluyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar