Sorum var Aldatma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevginin gücü tarafından oluşturulan Aldatma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,380 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aldatma
Konbuyu başlatan Sevginin gücü
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Son düzenleme:

$eyma. ..

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar eşim eve geldi ve yüzünde fondaten vardı sordum nasıl bulaşmış bilmiyorum dedi telefonunu dinlemek istiyorum vatsap mesajlarını nasıl telefonumda takip edebilirim bı fikri olan var mi
Bi çok kez aldatılmış biri olarak söylüyorum çok rahat anlarsın aldatıldığını eğer telefonda şifre varsa sana teli hiç vermiyorsa sana karşı hali tavrı değiştirse en ufak bireyden anlarsın balım zatn takip için de ugulamalar var ama dikkat et uygulamada aynı msj lar sana da geliyor eğer sen o açmadan açarsan anlaşılır

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar eşim eve geldi ve yüzünde fondaten vardı sordum nasıl bulaşmış bilmiyorum dedi telefonunu dinlemek istiyorum vatsap mesajlarını nasıl telefonumda takip edebilirim bı fikri olan var mi
İnşallah yanılıyorsundur kuzum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım gizli uygulama vs indirip ona gelen mesajlara bakıp boşanma davasında bunu delil olarak sunarsan sen suçlu duruma düşersin bunuda göze al. Eğer aldatıyorsa bir süre sonra kendi kendine patlak verecektir buna emin ol ama inşallah düşündüğün gibi birşey olmaz

Sevginin gücü

Kayıtlı Üye
rank
Bi çok kez aldatılmış biri olarak söylüyorum çok rahat anlarsın aldatıldığını eğer telefonda şifre varsa sana teli hiç vermiyorsa sana karşı hali tavrı değiştirse en ufak bireyden anlarsın balım zatn takip için de ugulamalar var ama dikkat et uygulamada aynı msj lar sana da geliyor eğer sen o açmadan açarsan anlaşılır
Evet çok haklısın canım ama telde şifre falan yok sadece dikkatimi çeken eve gelirken arabada telefonla çok ilgileniyor sanki bı şeyler siliyor gibi ayrıca eğer yakalarsam çocuklarımı alıp gideceğim için her türlü önlemi alıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

DM den atıyorum odur mesajı canım ordan bak

DM ye bak canım
Evet yaptım canım telini bırakmasını bekliyorum şimdi

DM den atıyorum odur mesajı canım ordan bak

DM ye bak canım
Evet yaptım canım telini bırakmasını bekliyorum şimdi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aldatan her türlü aldatır başka telefonda kullanabilir, konuştuğu kişiyle sözleşip eve gelince mesaj atmamasınıda isteyebilir, numarasını vermeyip kendine farklı sosyal medya hesabı açıp ordanda konuşabilir, başka hat kullanabilir illaha kendi telefonundan yapacak diye birşey yok. Zaman gerek hal ve hareketlerini gözlemle

Sevginin gücü

Kayıtlı Üye
rank
Aldatan her türlü aldatır başka telefonda kullanabilir, konuştuğu kişiyle sözleşip eve gelince mesaj atmamasınıda isteyebilir, numarasını vermeyip kendine farklı sosyal medya hesabı açıp ordanda konuşabilir, başka hat kullanabilir illaha kendi telefonundan yapacak diye birşey yok. Zaman gerek hal ve hareketlerini gözlemle
Aynen canım bende öyle düşünüyorum belkide sozlesiyordur

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aynen canım bende öyle düşünüyorum belkide sozlesiyordur
İşte bilemiyorsun kuzum neyin ne olduğunu ama emin ol zamanla patlak veriyorlar. Sen yakalayacağım diye kendini yıpratma yapan her türlü yapıyor engel olamıyorsun. Yapıyorsa Allah karşına çıkarsın inşallah

Sevginin gücü

Kayıtlı Üye
rank
İşte bilemiyorsun kuzum neyin ne olduğunu ama emin ol zamanla patlak veriyorlar. Sen yakalayacağım diye kendini yıpratma yapan her türlü yapıyor engel olamıyorsun. Yapıyorsa Allah karşına çıkarsın inşallah
Amin canım yok hiç yipratmicam kendimi ama boynuzlanmak çok zoruma gider çocuklarim için ne yapiyorsam

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Amin canım yok hiç yipratmicam kendimi ama boynuzlanmak çok zoruma gider çocuklarim için ne yapiyorsam
Kimin olsa zoruna gider çiçeğim ne yapıyorsak çocuklarımızın için zaten sen gönlünü ferah tut yapıyorsa kendine yapar. Gizli saklı şeyler yapmamaya özen göster sende bu uygulama indirmeymiş şuymuş buymuş seni suçlu duruma düşürür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar