Sorum var Aldatma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tugce5246 tarafından oluşturulan Aldatma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,437 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aldatma
Konbuyu başlatan tugce5246
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Kızlar 3 gün sonra dogumum var kocam bebek toparlanınca ayrılacagız dıyor aldatıyor bebegım babasız buyuyecek 😭😭😭😭 dayanamıyorum
Üzülme cnm demeki hayırlısı boyleymis sen bebeğini dusun cnm az kaldı kavuşmanızı böyle eşler var malaesef bu dünyada ama bazılarında eşlerine sadık inşallah eşin düzelir boşanmasınız genelde boşanma postu çok açılıyor bende anlamadım cnm hakkında hayirlisi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3 gün sonra dogumum var kocam bebek toparlanınca ayrılacagız dıyor aldatıyor bebegım babasız buyuyecek 😭😭😭😭 dayanamıyorum
Bence boşver üzülmene bile değmez en iyisi zaten ayrılmak o seni aldatacak sende evde onumu bekleyeceksin senin içinde çocuğun içinde en hayırlısı neyse o olsun inşallah 🤲

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Pardon ama seni aldatıyor ve ayrılacağı için üzülen sen misin? Kainat gelse aldattığını öğrensem sağ bırakmam sen ayrılacağı için üzülüyorsun. Bırak ya ne hali varsa görsün zaten pişman olup tıpış tıpış aklına geleceksin. Allah'a havale et ve olacakları uzaktan izle :)

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Ablacım hersey farklı olur belki zamanla takma kafana ablam yoksa o bebek içinde iyi olmaz kaynana felan anlat durumunu oğlun bana bunları yapıyor diye . Duruma el almazlarsa o zaman gerekeni sen kendin yaparsın.

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Huzursuz bir yuvada büyüyüp sağlıksız bir psikoloji ve kişiliğe sahip olacağına bırak sadece annesiyle büyüsün. Bu konuda bizim üst komşu çok örnek oldu bana adamla kadın her gün kedi köpek gibi birbirlerini yiyorlar kız çığlık atıp bayılıyor artık ağır ilaçlar kullanıyor
Aynen bende aynısını dedim ve öyle de düşünüyorum

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
En doğrusu mutsuz evlilikler çocukları çok etkiliyor. İlerde anne baba hasreti çeker ama psikolojisinin bozulmasından iyidir
Tabiki de katılıyorum çok iyi anne baba olur kadın hemde iş imkanı da varsa ya da ailesi varsa değme keyfine her gün gözünün önünde aldatan ağına çocuğu anlayıp üzülecegine olmaması daha iyi aman bu erkekler tam dayaklık vArya kadın hamile günah ya

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Tabiki de katılıyorum çok iyi anne baba olur kadın hemde iş imkanı da varsa ya da ailesi varsa değme keyfine her gün gözünün önünde aldatan ağına çocuğu anlayıp üzülecegine olmaması daha iyi aman bu erkekler tam dayaklık vArya kadın hamile günah ya
Aynen öyle hem çocuğa kötü örnek olan olmaz babasından, annesinden ne görüyorsa çocuk ilerde o normalmiş gibi kabullenip aynısını oda yapar. Bu devirde maalesef ki sadece erkekler değil kadınlarda aynı şeyleri yapabiliyor

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Aynen öyle hem çocuğa kötü örnek olan olmaz babasından, annesinden ne görüyorsa çocuk ilerde o normalmiş gibi kabullenip aynısını oda yapar. Bu devirde maalesef ki sadece erkekler değil kadınlarda aynı şeyleri yapabiliyor
Aynen öyle harfiyen katılıyorum sana çocuklar hep bizim eserimiz gerçekten ne görürse onu yaparlar Allah erkeginde kadınında iyi huylusunu versin inşallah olan her Zaman çocuğa oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar