Sorum var Aldatma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tugce5246 tarafından oluşturulan Aldatma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,442 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aldatma
Konbuyu başlatan tugce5246
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Aynen öyle harfiyen katılıyorum sana çocuklar hep bizim eserimiz gerçekten ne görürse onu yaparlar Allah erkeginde kadınında iyi huylusunu versin inşallah olan her Zaman çocuğa oluyor
Amin inşallah aynen öyle güzelim çocuklar bembeyaz sayfalarla kaplı defter onları biz yazıp şekillendiriyoruz aslında. Neslimiz git gide kötüye gidiyor Allah sonumuzu hayretsin

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ya cnm bu erkek ler çok beyinsiz ha ailen var çocuğun da olacak kıymet bileceği yerde yaptığına bak boşver cnm sağlıklı şeyler düşün sen evladını hakkında hayırlısı kendini yıpratma değmez sen güçlü bir kadın ol ve kendi ayaklarının üzerinde durmaya bak
Kızlar 3 gün sonra dogumum var kocam bebek toparlanınca ayrılacagız dıyor aldatıyor bebegım babasız buyuyecek 😭😭😭😭 dayanamıyorum
Be

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Amin inşallah aynen öyle güzelim çocuklar bembeyaz sayfalarla kaplı defter onları biz yazıp şekillendiriyoruz aslında. Neslimiz git gide kötüye gidiyor Allah sonumuzu hayretsin
Aynen öyle canım benim gerçekten herşey bizden kaynaklanıyor amin amin inşallah gidişat gerçekten çok kötü

ArzuArzum

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 3 gün sonra dogumum var kocam bebek toparlanınca ayrılacagız dıyor aldatıyor bebegım babasız buyuyecek 😭😭😭😭 dayanamıyorum
Merhaba öncelikle Rabbim sagsaglim sagliklica kucağına almayı nasib etsin yavrumu. Yazını okudum ve tüm yorumlarda hemen hemen okudum herkezin fikri ayrı duruma tabikide çok üzüldüm nekadardir evlisini bilmiyorum, fakat ne yazikki erkekler genelde eşleri hamile olunca bu tür olaylar oluyor sizin girmeniz gereken strese erkek giriyor eşler hamile olunca anlaşılmaz biri oluyorlar ne yazikki başta söylemek istediğim asla uzulmemen evet elde değil ama inan bana bir zaman sonra kapında yalvarirken bulucaksin pişmanlığıni goruceksin o ayrılalım dediyse tamam de ve daha doğmadan vakit varken sen ayrıl ondan ve onu onunla bırak kendi ailenle konuş ve ailen de arkandaysa hic korma kürkçü dükkanına pişmanlıklar la gelicek sabret ve asla kırıcı hırçın kavga olaylarına girme tam tersi ni yap tamam şimdi ayrılalım de deki Hint kumaşı sanmasın kendini sen ayrılalım dediğinde baştan tamam diyip asıl yolliyacaktin evden şimdiye kapına gelirdi erkekler eşler hamile diye böyle oluyorlar maalesefki onun yaptığını sen yap hemen ayrılalım dolmasını bekleme sana ihtiyacım yok kakar verdinse tmm bitsin beni istemeyeni bende istemem çocuk içinde zaten birlikteliğe gerek yok de inan bana pişman olmazsın zaten bı müddet özgürlük nidaları atıp çok geçmeden sürünce dışarda ve aldattığı kadınla işte o zaman bekle ve gör hakkında herşeyin hayırlısı ve güzeli senin olsun silkelen ve kendinle bebeğinin kıymetini bil ve o sana yapmadan sen ona de doğmadan ayrıl zaten pişmanlığını goruceksin o mutluluğu ona yaşatma çünkü o sana doğsun ayrilcaz diyen biri sevinci yasatmaki anlasın nasıl sacmaladigini ailesi sorarsada o istedi bende tmm dedim de geç çok detaya girme o kendi anlatsın neden ayricaz dedidin bırak o cevaplasın bakalım sakın üzme kendini sabret Allah her daim doğruların yanında doğar doğmaz Allah'a havele et Hasbin Allahü ve nikel vekil de sen Rabbim gör bak neyliyor Allah herdaim haklidan yana coksukur 🙏🙏hayırlı sağlıklı doğumlar diliyorum

Tüm sayfalar yüklendi.