Sorum var Alışveriş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Alışveriş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 400 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Alışveriş
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yarın a101 e bebekle ilgili herşey geliyor pompa kıyafet emzik biberon ve çok uygunlar mama sandalyesi battaniye yatak örtüsü seti vs hamilelik taytı emzirme sütyeni çokça uygun bence bakabilirsiniz bayağı uygun ve güzeller
Ben Instagramdan bütün marketleri takip ettiğim için güzel bişey görünce hemen sabah kapıda beliriyorum🤣🤣🤣kızımın bi çok şeyi marketten 🤣🤣

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Aynen vAlla çok da güzel ve uygunlar canım benim ne güzel çok güzel yapıyorsun bn ayakkabı oyunck aldm alıyorum oğlum senelerce giyiyor 😂 hiç bir şey yok kaldrdim hala da taş gibi 😂😂
Ben Instagramdan bütün marketleri takip ettiğim için güzel bişey görünce hemen sabah kapıda beliriyorum🤣🤣🤣kızımın bi çok şeyi marketten 🤣🤣

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Aynen vAlla çok da güzel ve uygunlar canım benim ne güzel çok güzel yapıyorsun bn ayakkabı oyunck aldm alıyorum oğlum senelerce giyiyor 😂 hiç bir şey yok kaldrdim hala da taş gibi 😂😂
Kızımın oyuncaklarının hepsi şok ve a101 hepsi de kaliteli gerçekten battaniye vs olsun onlarda 101 den malı falan iyi yani solma falan da yapmadı🤣🤣

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızımın oyuncaklarının hepsi şok ve a101 hepsi de kaliteli gerçekten battaniye vs olsun onlarda 101 den malı falan iyi yani solma falan da yapmadı🤣🤣
Aynen hemde çok güzeller 🥰 bende alırım oğluma boxer fln çok güzel harika hele oyuncakları çok güzel vAlla oğluma hersyinden alırım bizde çok memnunuz bimden ayakkabı aldım iki sene giydi vAlla geçen sene de aldm gezerrin 12.5 a bimden 😂 hala giyiyor ayakbbisi çok Kinetix fln ama ona bayılıyor onu giyiyor fileli spor aykkbi 12.5 hemdeee 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah razı olsun meleğim ❤️
Hoşgeldin canimmm

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Aynen hemde çok güzeller 🥰 bende alırım oğluma boxer fln çok güzel harika hele oyuncakları çok güzel vAlla oğluma hersyinden alırım bizde çok memnunuz bimden ayakkabı aldım iki sene giydi vAlla geçen sene de aldm gezerrin 12.5 a bimden 😂 hala giyiyor ayakbbisi çok Kinetix fln ama ona bayılıyor onu giyiyor fileli spor aykkbi 12.5 hemdeee 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hoşgeldin canimmm
Hoşbuldum aşkım ♥️♥️♥️🤩

Tüm sayfalar yüklendi.