Sorum var Alışveriş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Alışveriş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,014 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Alışveriş
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Evet canim çok kilo almadım aslında ama göbeğim azıcık da belli olsa rahat edemem takıntılıyım o yüzden büyük beden almam lazım onu da sonradan daraltsam şekli nasıl olur bilmiyorum ya
Canım daha çok kilo almamışsndr bence al doğumdan sonraki zamanda da olur çok genişse daraltrsin şekli vs bozulmaz bir mahalle terzisi bile yapabilir içinde kalmasın al bence ileri dönemlerde olsaydın alma derdim geniş de seviyorsan giyersin ama aldığın şimdiki sonra olur bnce

evamia

Kayıtlı Üye
rank

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Evet canim çok kilo almadım aslında ama göbeğim azıcık da belli olsa rahat edemem takıntılıyım o yüzden büyük beden almam lazım onu da sonradan daraltsam şekli nasıl olur bilmiyorum ya
Yok kız bozulmaz bnce sende geniş tarzlardan al canım sonra da darltmadan giyersin belki kimine geniş zayıf olsa da çok yakışıyor kız bn neleri daralttim hiç bir şey olmuyor

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Benim ki Kız canım 🥰aslında erkek hissediyordum biliyor musun hatta baya emindim rüyamda falanda görmüştüm doktor kız diyince çok şaşırmıştım ama çok şükür iyi ki kız diyorum 🥰❤️
Maşallah canım Allah'ım saglıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah 😘🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok kız bozulmaz bnce sende geniş tarzlardan al canım sonra da darltmadan giyersin belki kimine geniş zayıf olsa da çok yakışıyor kız bn neleri daralttim hiç bir şey olmuyor
🤣🤣🤣

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Öyle düşünüyorsan birde uygun al o zmn çok para verip alma

Tüm sayfalar yüklendi.