Sorum var Alışveriş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Alışveriş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 991 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Alışveriş
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Yani de yine de belli olmaz canm ben de kararszim alıp almamakla burda bayram yok zaten tek tük bir kaç akraba var memlekette olsaydım alırdım vAlla yine de belli olmaz bakabilirsem alırım sonra da halldr giyerim
Al sen kız sıkıntı olmaz sende daraltıyormuşsun sen zaten problem olmaz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Deli ya seni vallaha tek olsaydı 5 yaisna kadar düsünmuyecektim aradan cikiyor🤣🤣🤣 dua edim ikizlerin olsun 🤣🤣🤣😂
Valla çok iyi olur çok isterim ikizlerim olsun hahah tabii zorluğunu çeken bilir de uzaktan istemek kolay geliyor 😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Eski kilona dönmek biraz vakit alabilir az al isterse

Al sen kız sıkıntı olmaz sende daraltıyormuşsun sen zaten problem olmaz

Valla çok iyi olur çok isterim ikizlerim olsun hahah tabii zorluğunu çeken bilir de uzaktan istemek kolay geliyor 😂
VAlla yakinda yer yok zaten olanda açıklara göre kapalı yok burda üniversite yanındayız epey uzakta var götüren olursa alcam vAlla netten alsam yetismezmis yaa

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Evet ya geçen gidecektm oğlumun gönlü olmadı mız mız etti evde de şuan tekiz iki güne geliyor kaynm.k babam kaynanm ancak götüren olursa gider alırım ya yakında hiç bir yer yok gerçekten
Çok takma canım ya almasanda boşver evdekiler sen giyersin bişey aman sanki eski bayramlar mi kaldı

Canım hamileliği geç ben çok kiloluydum önceden 85 kilodan 55 kiloya düştüm bundan 6 7 sene önce 46 beden giyiniyordum hepsini daralttim cokda güzel oldular
Ya ne güzel canım maşallah baya vermişsin tebrik ederim

Canım hamileliği geç ben çok kiloluydum önceden 85 kilodan 55 kiloya düştüm bundan 6 7 sene önce 46 beden giyiniyordum hepsini daralttim cokda güzel oldular

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Çok takma canım ya almasanda boşver evdekiler sen giyersin bişey aman sanki eski bayramlar mi kaldı

Aynen öyle canım benim bakalım kısmet burda bayram zaten hiç yok ya nerede belki eşimde gelemezmis.ona da üzüldüm bilmiyorum vAlla kız gidecek tek 3 yer var yarım saat hep gider geliriz blki ben gitmem bile eşim gelseydi gezerdk ne güzel oda yok 😢

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Tüm sayfalar yüklendi.