ALLAH böyle insanları kahretsin artık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan ALLAH böyle insanları kahretsin artık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,544 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı ALLAH böyle insanları kahretsin artık
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Begüm şimdi gordum videoyu allah onun baba gibi bin belasini versin ****çocuğu pislik şerefsiz bebek nasıl aci cekiyor ya valaha aşırı etkilendim ya tuylerim diken diken oldu o anne de gayet sakin anlatyor ya ben bogarim o kocayi gebertirim mikrop nasil vuruyor ölür len çocuk günah Allahsiz serefsiz
Bende bugün baktım bakmaz olaydım çok etkilendim anne nasıl bir mikropsa bişey yokmus gibi geldi aldı bide susturmaya çalışıyor bebek öldü gitti Allah'ım bu dünya da da onları helak etsin perişan etsin lanetler

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Ne cnm
Al bak işte.. İyiki kurtulmuş onlardan allah vermiş bakmış bunlardab bi halt olmaz almış emanetini. Çocuklarımız bebeklerimiz bize emanet aslında Allahında onları muhtaç yaratmasının bir sebebi var ama işte insanda biraz allah korkusu olacak mervecim
Ne cnm ya bebek ölmüş mü 😱allahım ölmüş demeyin nolur 😭😭😭😭

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben pek haber izlemem ama bugün telefondan denk geldim Gaziantepte 3 aylık bebeğini öldüresiye döven bir baba diye habere denk geldim merak ettim baktım izlerken videoyu kapatmak istedim ama resmen elim ayağım tutuldu kanım çekildi kendime bile müdahale edemedim. Ya bunlarda hiç mi allah korkusu yok bunlar nasıl insanlarlar el kadar sabiye düşmanına öyle vurmaz insan. Anne de sanırım telefonu biyere koymuş gizli çekiyor yahu alsana admın elinden çocuğu çocuğu öldürdü orda dayaktan. Yapma kardeşim kocanın şiddet problemi varsa öfke kontrolü yoksa yapma çocuk yapma kendi nefisleri için çocuk yapıp sabretmeyi bilmiyorlar allah bunları kahretsin artık
Evet ben de gördüm 😔😔😞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kızlar merhaba ben pek haber izlemem ama bugün telefondan denk geldim Gaziantepte 3 aylık bebeğini öldüresiye döven bir baba diye habere denk geldim merak ettim baktım izlerken videoyu kapatmak istedim ama resmen elim ayağım tutuldu kanım çekildi kendime bile müdahale edemedim. Ya bunlarda hiç mi allah korkusu yok bunlar nasıl insanlarlar el kadar sabiye düşmanına öyle vurmaz insan. Anne de sanırım telefonu biyere koymuş gizli çekiyor yahu alsana admın elinden çocuğu çocuğu öldürdü orda dayaktan. Yapma kardeşim kocanın şiddet problemi varsa öfke kontrolü yoksa yapma çocuk yapma kendi nefisleri için çocuk yapıp sabretmeyi bilmiyorlar allah bunları kahretsin artık
AlLAH hak etmeyenlere annelik babalık duygusunu yaşatmasın inşallah böylelerine çocuğu olmayan lar da el açıp Allah'a yalvarıyor bir evlat sahibi olmak için

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar