ALLAH böyle insanları kahretsin artık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan ALLAH böyle insanları kahretsin artık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,600 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı ALLAH böyle insanları kahretsin artık
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben pek haber izlemem ama bugün telefondan denk geldim Gaziantepte 3 aylık bebeğini öldüresiye döven bir baba diye habere denk geldim merak ettim baktım izlerken videoyu kapatmak istedim ama resmen elim ayağım tutuldu kanım çekildi kendime bile müdahale edemedim. Ya bunlarda hiç mi allah korkusu yok bunlar nasıl insanlarlar el kadar sabiye düşmanına öyle vurmaz insan. Anne de sanırım telefonu biyere koymuş gizli çekiyor yahu alsana admın elinden çocuğu çocuğu öldürdü orda dayaktan. Yapma kardeşim kocanın şiddet problemi varsa öfke kontrolü yoksa yapma çocuk yapma kendi nefisleri için çocuk yapıp sabretmeyi bilmiyorlar allah bunları kahretsin artık
Vallahi izleyemedim videoyu ama resimi görünce dedim ki peki anne nerde böyle ruh hastası adamlardan çocuk yapma hadi bilmiyodun adam manyak öğrendin çekmek yerine önce çocuğunu kurtar sonra hastaneden darp raporu al adamı tık cezaevine çocuğunla kendine yeni bi sayfa aç belki çaresizdir demeyin lütfen bundan büyük ne olabilir harekete geçip hayat mücadelesi vermek için elim ayağım titriyor hala

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Vallahi izleyemedim videoyu ama resimi görünce dedim ki peki anne nerde böyle ruh hastası adamlardan çocuk yapma hadi bilmiyodun adam manyak öğrendin çekmek yerine önce çocuğunu kurtar sonra hastaneden darp raporu al adamı tık cezaevine çocuğunla kendine yeni bi sayfa aç belki çaresizdir demeyin lütfen bundan büyük ne olabilir harekete geçip hayat mücadelesi vermek için elim ayağım titriyor hala
İzleme canın zaten ben hala kendime gelemedim cani pis mahlukat ufacık yavruya neler yapmış

en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Vallahi içim yaniyo öz evlâdım gibi böyleleri için iyiki cehennem var rabbim o babayı sürüm sürüm süründürsün bu dünyada da öteki dünyada da iki yakası bi araya gelmesin rabbim yavruya şifa versin inşaallah
Amin inşallah böyle acıdan kıvranıp kimseden yardım isteyemecek hale gelir yarabbim
Sanırım bebek vefat etmis #Neslihan gayiranal' diye bir arkadaş öyle dedi ama ben hala haber kaynağına ulaşamadım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin inşallah böyle acıdan kıvranıp kimseden yardım isteyemecek hale gelir yarabbim
Sanırım bebek vefat etmis #Neslihan gayiranal' diye bir arkadaş öyle dedi ama ben hala haber kaynağına ulaşamadım
İnşallah yalan haber falandır😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Eminmisin canım hiç biyerde yok öyle bir haber cnn türkün resmi hesaplarını da kontrol ettim
Bende baktım hatta dediğin gibi CNN TURK BAKTIM ama orda bile bebeğin sağlık durumu iyi yazıyordu

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Bende baktım hatta dediğin gibi CNN TURK BAKTIM ama orda bile bebeğin sağlık durumu iyi yazıyordu
Allahım Twitterdan bakayım dedim oradada hep video gözümü kapatıyorum videoya gelince. Ya anne olduktan sonra mı böyle oldum bilmiyorum normalde çok doğuk kanlıyımdır ama sabahtan beri gözümü her yummamda o görüntü gözüme geliyor.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allahım Twitterdan bakayım dedim oradada hep video gözümü kapatıyorum videoya gelince. Ya anne olduktan sonra mı böyle oldum bilmiyorum normalde çok doğuk kanlıyımdır ama sabahtan beri gözümü her yummamda o görüntü gözüme geliyor.
Annelikle alakalı da olabilir tabi ama tamamen vicdan canım o el kadar bebeğin hiç bir suçu günahı uok orda dayak yerken ağlamaktan başka hiç bir yardım çığlığı atamıyor kendini savunamıyor... ben o kadar uykum olmasına rağmen uyuyamıyorum rüyama girecek diye

Son düzenleme:

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Annelikle alakalı da olabilir tabi ama tamamen vicdan canım o el kadar bebeğin hiç bir suçu günahı uok orda dayak yerken ağlamaktan başka hiç bir yardım çığlığı atamıyor kendini savunamıyor ben o kadar uykum olmasına rağmen uyuyamıyorum rüyama girecek diye
Allah onun hesabını bu dünyada da alsın öteki dünyaya bırakmasın inşallah. Belki hapishanedeki müebbeti olan abilerimiz nasıl olsa ölene kadar burdayız diyip döverek gebertirler

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar