ALLAH böyle insanları kahretsin artık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan ALLAH böyle insanları kahretsin artık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,641 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı ALLAH böyle insanları kahretsin artık
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Senin mesajını görünce açıp izledim yemin ederim hala kendime gelemedim Allah böyle insanların soyunu kurutsun ya o küçük meleğin ne suçu var omu istedi sanki doğmayı istemsizce ağlamayı Allah böyle insanlara evlat vermesin ya 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İki cihanda yakası bir araya gelmesin İnşallah
Böyle ağzımı ayıra ayıra AMİN dedim

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben pek haber izlemem ama bugün telefondan denk geldim Gaziantepte 3 aylık bebeğini öldüresiye döven bir baba diye habere denk geldim merak ettim baktım izlerken videoyu kapatmak istedim ama resmen elim ayağım tutuldu kanım çekildi kendime bile müdahale edemedim. Ya bunlarda hiç mi allah korkusu yok bunlar nasıl insanlarlar el kadar sabiye düşmanına öyle vurmaz insan. Anne de sanırım telefonu biyere koymuş gizli çekiyor yahu alsana admın elinden çocuğu çocuğu öldürdü orda dayaktan. Yapma kardeşim kocanın şiddet problemi varsa öfke kontrolü yoksa yapma çocuk yapma kendi nefisleri için çocuk yapıp sabretmeyi bilmiyorlar allah bunları kahretsin artık
Begüm şimdi gordum videoyu allah onun baba gibi bin belasini versin ****çocuğu pislik şerefsiz bebek nasıl aci cekiyor ya valaha aşırı etkilendim ya tuylerim diken diken oldu o anne de gayet sakin anlatyor ya ben bogarim o kocayi gebertirim mikrop nasil vuruyor ölür len çocuk günah Allahsiz serefsiz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Böyle ağzımı ayıra ayıra AMİN dedim
Durup durup aklıma geliyor o kadar etkilendim ki yaa bir insan artık insanı geçtim yaa hayvan bile onun yaptığını yapmıyor evladına yaa nasıl vicdan nasıl artık diyecek kelime bulamıyorum caniye Allah herkesten uzak tutsun böyle insanları🤲🏻

Begüm şimdi gordum videoyu allah onun baba gibi bin belasini versin ****çocuğu pislik şerefsiz bebek nasıl aci cekiyor ya valaha aşırı etkilendim ya tuylerim diken diken oldu o anne de gayet sakin anlatyor ya ben bogarim o kocayi gebertirim mikrop nasil vuruyor ölür len çocuk günah Allahsiz serefsiz
Annenin röportajını izleyince ben ağlıyorum (bu kadın nasıl ağlamadan konuşabilmiş dedim ya) hala aklımdan çıkmıyor 🤦🏻‍♀️

3 değil 2 ayligimis bebek beyin kanaması geçirmiş hastanedeymis boylelerini asmayacaksin ödül olur
Hayati tehlikesi hala sürüyormuş inşallah sagsalim çıkar o hastaneden 🤲🏻🤲🏻

Son düzenleme:

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ya anne ifadesinde demişki "doğduğu günden beri dövüyor" 3 aydır bu bebek işkence görüyor ya o mu dedi bemi dünyaya getirin hadi diye lanet olası herif ya öyle bi haldeyim ki boğazım düğümlendi bıraksam kendi anıra anıra ağlıycam o kadar zoruma gitti ki
Bende oyleyim suan ya kadına da sinir oldum adam hayvan gibi dövüyor cocugu neyden korkarsan kork insan kurtarmaz mi yavrusunu minicik ya bide doğduğu gunden beri dövüyor diyor e sen 2 aydir niye hic ses cikartmiyosun bu nasil annelik ya icim cekildi tam yatip uyuyacam moralim bozuldu vala ya rabbim cezasini verir insallah

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Bende oyleyim suan ya kadına da sinir oldum adam hayvan gibi dövüyor cocugu neyden korkarsan kork insan kurtarmaz mi yavrusunu minicik ya bide doğduğu gunden beri dövüyor diyor e sen 2 aydir niye hic ses cikartmiyosun bu nasil annelik ya icim cekildi tam yatip uyuyacam moralim bozuldu vala ya rabbim cezasini verir insallah
Şuan annenin röportajının olduğunu sizden öğrendim ama izlemiycem yoksa sinirden uyuyamam

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben pek haber izlemem ama bugün telefondan denk geldim Gaziantepte 3 aylık bebeğini öldüresiye döven bir baba diye habere denk geldim merak ettim baktım izlerken videoyu kapatmak istedim ama resmen elim ayağım tutuldu kanım çekildi kendime bile müdahale edemedim. Ya bunlarda hiç mi allah korkusu yok bunlar nasıl insanlarlar el kadar sabiye düşmanına öyle vurmaz insan. Anne de sanırım telefonu biyere koymuş gizli çekiyor yahu alsana admın elinden çocuğu çocuğu öldürdü orda dayaktan. Yapma kardeşim kocanın şiddet problemi varsa öfke kontrolü yoksa yapma çocuk yapma kendi nefisleri için çocuk yapıp sabretmeyi bilmiyorlar allah bunları kahretsin artık
3 aylıj mı 😢allahım ne günlere kaldık kafamıza taş yagsa hak🤦‍♀️

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Durup durup aklıma geliyor o kadar etkilendim ki yaa bir insan artık insanı geçtim yaa hayvan bile onun yaptığını yapmıyor evladına yaa nasıl vicdan nasıl artık diyecek kelime bulamıyorum caniye Allah herkesten uzak tutsun böyle insanları🤲🏻

Annenin röportajını izleyince ben ağlıyorum (bu kadın nasıl ağlamadan konuşabilmiş dedim ya) hala aklımdan çıkmıyor 🤦🏻‍♀️

Hayati tehlikesi hala sürüyormuş inşallah sagsalim çıkar o hastaneden 🤲🏻🤲🏻
Annenin röportajini nerden izlediniz kızlar

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Bebek ölmüş canim😪😪😪😪allahim onu perisan etsin sabahtan beri aglamaktan icim disima cikti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar