ALLAH böyle insanları kahretsin artık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan ALLAH böyle insanları kahretsin artık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,716 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı ALLAH böyle insanları kahretsin artık
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben pek haber izlemem ama bugün telefondan denk geldim Gaziantepte 3 aylık bebeğini öldüresiye döven bir baba diye habere denk geldim merak ettim baktım izlerken videoyu kapatmak istedim ama resmen elim ayağım tutuldu kanım çekildi kendime bile müdahale edemedim. Ya bunlarda hiç mi allah korkusu yok bunlar nasıl insanlarlar el kadar sabiye düşmanına öyle vurmaz insan. Anne de sanırım telefonu biyere koymuş gizli çekiyor yahu alsana admın elinden çocuğu çocuğu öldürdü orda dayaktan. Yapma kardeşim kocanın şiddet problemi varsa öfke kontrolü yoksa yapma çocuk yapma kendi nefisleri için çocuk yapıp sabretmeyi bilmiyorlar allah bunları kahretsin artık
Bende az önce denk geldim izlerken kanım dondu nasıl babalık bu nasıl vicdansız biri çocuğun ağlaması içimi yaktı çok üzüldüm böyleleri yaşamamalı 😔😔

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Sistem yok. lafta kadınlar çocuklar hayvanlar için düzenleme yapılacak yıllardır neyi düzenliyorlar da bı bitiremediler kadın neslinin tükenmesni bekliyorlar yürürlüğe koymak için. Adamlar sokaklar da tavuk keser gibi tanıdıkları tanımadıkları kadınları doğrasın çocuklara tecavüz etsin ama biz kadınlar olarak bekleyelim devlet yasa çıkaracak ölüm sırası bize gelmeden görebilirsek tabi
Sussss sinir bozucu ayyy

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben pek haber izlemem ama bugün telefondan denk geldim Gaziantepte 3 aylık bebeğini öldüresiye döven bir baba diye habere denk geldim merak ettim baktım izlerken videoyu kapatmak istedim ama resmen elim ayağım tutuldu kanım çekildi kendime bile müdahale edemedim. Ya bunlarda hiç mi allah korkusu yok bunlar nasıl insanlarlar el kadar sabiye düşmanına öyle vurmaz insan. Anne de sanırım telefonu biyere koymuş gizli çekiyor yahu alsana admın elinden çocuğu çocuğu öldürdü orda dayaktan. Yapma kardeşim kocanın şiddet problemi varsa öfke kontrolü yoksa yapma çocuk yapma kendi nefisleri için çocuk yapıp sabretmeyi bilmiyorlar allah bunları kahretsin artık
Bende daha biraz önce izledim çok kötü oldum 😓😓 kadınlara çocuklara eziyet eden tecavüz eden varlıklara idam gelmediği sürece kimse akillanmiycak yazık çok yazık bu ülkenin haline bunlara susanlara indirim uygulayanlara dur demeyenlere bir insan olarak hakkımı asla helal etmiyorum

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Bende daha biraz önce izledim çok kötü oldum 😓😓 kadınlara çocuklara eziyet eden tecavüz eden varlıklara idam gelmediği sürece kimse akillanmiycak yazık çok yazık bu ülkenin haline bunlara susanlara indirim uygulayanlara dur demeyenlere bir insan olarak hakkımı asla helal etmiyorum
Bak idamın gelmesini istemiyorum aslında idam olsa idam kararına hükmeden kişiler kendi lehine suçlu suçsuz kendi lehine de idam edecekleri insanlar olacak bunu bildiğim için aslında istemiyorum. Bide ölüm onun için kurtuluş yani ölmesin sürünsün belki canice gelecek söylediğim ama sürünsün istiyorum böyleleri. Çocuğa vurdumu al dirsekten aşağısını ampüte et tecavüz mü etti et hadım gerekirse anlını damgala bu tecavüzcüdür bu çocuğuna zulmetti diye hapsede atma sal sokağa ibretlik insanlar dışlasın selam bile vermesinler (ki kim verir selam yani) o gitsin kendini gebertsin artık dayanamayıp hem devletin sıcak hapishanesinde ekmek elden su gölden yaşamamış devlete külfet olmamış olur hemde kimse onun cenazesiyle uğraşmaz gitsin gebertsin kendini bi köprü altında

İklim

Kayıtlı Üye
rank
Bak idamın gelmesini istemiyorum aslında idam olsa idam kararına hükmeden kişiler kendi lehine suçlu suçsuz kendi lehine de idam edecekleri insanlar olacak bunu bildiğim için aslında istemiyorum. Bide ölüm onun için kurtuluş yani ölmesin sürünsün belki canice gelecek söylediğim ama sürünsün istiyorum böyleleri. Çocuğa vurdumu al dirsekten aşağısını ampüte et tecavüz mü etti et hadım gerekirse anlını damgala bu tecavüzcüdür bu çocuğuna zulmetti diye hapsede atma sal sokağa ibretlik insanlar dışlasın selam bile vermesinler (ki kim verir selam yani) o gitsin kendini gebertsin artık dayanamayıp hem devletin sıcak hapishanesinde ekmek elden su gölden yaşamamış devlete külfet olmamış olur hemde kimse onun cenazesiyle uğraşmaz gitsin gebertsin kendini bi köprü altında
Kimse o kadarını yapmiyca için biz artık direk idam gelsin diyoruz dediğin gibi olsa keşke herkes yaptığını yaşasa aynısını yaşasa anlasa ama nerdee 😏

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Ah canım ben de yarım saat oldu nette gördüm hala öfkem dinmedi elime gecse varya büyük bir zevkle isgence ede ede öldürürum o derece bebek hastanedeymis canim beyin kanaması geçirmiş babada sözde tutuklanmis ah be kadın sen şiddeti ispatalyacan diye yavru öldü o nasıl katıla katila ağlamak öldüm resmen biz kokalmaya kiyamazken okadar anne baba olmayı hak eden melek gibi insanlar var hasret kalırlar böylesi soysuzlar evlat sahibi olur ah yavrum ah yüreğim yandı odumuz kopuyo tırnakları taşa değecek diye Allahım sen evlatlarımızı da bizeleride hayırlı ahlaklı insanlarla karşılaştır 🙏🙏🙏

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hem dövüyor hemde bişey olamamış gibi davranıyor vicdansız köpek Allahım ihla etsin inşallah 🤲😭😭 böyle baba mı olur bebek uyumuyor sa sıkıntı si vardır iki kuracağına alıp gezdirse o bebiş zaten sakinleşir di Allahım Allahım ya

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Hiçte canice değil olması gereken bu olmalı iki gün sonra gonderecekler idama bende karşıyım cunki adaletin olmadığı bir uklede idama evet demek büyük adaletsizlik olur böylelerini etini cımbızla yolacan işkence edeceksin yavaş yavaş ölecek
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Adam 40 dan sonra bulduk belayı diye 13 gunluk bebegın mamasına zehir koymus nasıl Bi zihniyete
Evet ya geçen haftafa onu izledim bu nasıl bir canilik

Adam 40 dan sonra bulduk belayı diye 13 gunluk bebegın mamasına zehir koymus nasıl Bi zihniyete

Son düzenleme:

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Aynı videoyu az önce bende izledim canım içim parçalandı koca insan olsa o dayaga dayanamaz el kadar sabi napsın bebeğin yüzü kıp kırmızı oluyor vicdanı merhameti nerde kalmıs bu hayvan herifin eşime de gosterdm izleyemedi bile bebeğin çığlıklarına dayanamadı gözümün önünden gıtmıyor Allahım merhamet versin inş o hayvanın içine

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Aynı videoyu az önce bende izledim canım içim parçalandı koca insan olsa o dayaga dayanamaz el kadar sabi napsın bebeğin yüzü kıp kırmızı oluyor vicdanı merhameti nerde kalmıs bu hayvan herifin eşime de gosterdm izleyemedi bile bebeğin çığlıklarına dayanamadı gözümün önünden gıtmıyor Allahım merhamet versin inş o hayvanın içine
Çıkamasın içeriden rabbim ona gökyüzünü gmrmeyi nasip etmesin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.