ALLAH böyle insanları kahretsin artık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan ALLAH böyle insanları kahretsin artık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,627 kez görüntülenmiş, 74 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı ALLAH böyle insanları kahretsin artık
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Eşim izlerken ne arini ne namusunu ne şerefini koydu. Öyle bi küfürler sawurduki sonra 2tane sabimize sarıldı. Allahm wicdan wersin insaAllah mahluk herif dowerken orsb çocu diyo bide qawat.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah onun hesabını bu dünyada da alsın öteki dünyaya bırakmasın inşallah. Belki hapishanedeki müebbeti olan abilerimiz nasıl olsa ölene kadar burdayız diyip döverek gebertirler
Benimde tek temennim o izlediğimden beri etmediğim beddua kalmadı inşallah tez zamanda ölüm haberini alırız pis şerefsizin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşim izlerken ne arini ne namusunu ne şerefini koydu. Öyle bi küfürler sawurduki sonra 2tane sabimize sarıldı. Allahm wicdan wersin insaAllah mahluk herif dowerken orsb çocu diyo bide qawat.
Böylelerini işte annelerin eline verecekler nasıl işkence edilir görecek sonra şerefsizler Allahim kafayı yicem ya ben daha doğmamış yavruma bir şey olur diye göbeğimi bile doğru düzgün sevemiyorum... Ama millet 😔

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Benimde tek temennim o izlediğimden beri etmediğim beddua kalmadı inşallah tez zamanda ölüm haberini alırız pis şerefsizin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Böylelerini işte annelerin eline verecekler nasıl işkence edilir görecek sonra şerefsizler Allahim kafayı yicem ya ben daha doğmamış yavruma bir şey olur diye göbeğimi bile doğru düzgün sevemiyorum... Ama millet 😔
Büyük sözüme tövbe olsun ama eşim gelip böyle birşey yapacak bende tutup videoya çekicem. Onu çıplak ellerimle öldürürüm etlerini parçalarım onun benim 9 ay gözün gibi karnımda taşıdığım gözünün içine baktığımda gözümün dolduğu severken bile canını acıtırım diyw temkinli sevdiğim kıyamadığım yavruma gelecek dokunacak vuracak? Beni tutup öldüreceğini bilsem bile son hareketim çocuğumu almaya çalışmak olur yani buda oturmuş kanıt topluyor

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben pek haber izlemem ama bugün telefondan denk geldim Gaziantepte 3 aylık bebeğini öldüresiye döven bir baba diye habere denk geldim merak ettim baktım izlerken videoyu kapatmak istedim ama resmen elim ayağım tutuldu kanım çekildi kendime bile müdahale edemedim. Ya bunlarda hiç mi allah korkusu yok bunlar nasıl insanlarlar el kadar sabiye düşmanına öyle vurmaz insan. Anne de sanırım telefonu biyere koymuş gizli çekiyor yahu alsana admın elinden çocuğu çocuğu öldürdü orda dayaktan. Yapma kardeşim kocanın şiddet problemi varsa öfke kontrolü yoksa yapma çocuk yapma kendi nefisleri için çocuk yapıp sabretmeyi bilmiyorlar allah bunları kahretsin artık
Çok öyle insan canım ya daha geçenlerde de bir baba 3 aylık bebeğini döverek öldürmüştü. Karısını döverken bebek ağlamış o sıra bebeğe de vurmuş. Çocuğun kafası morarmış şişmiş vs annesi sabah işe gideceğim diye hastaneye götürmemiş sabah kalktıklarında çocuğun gözleri açık ağzından köpükler gelmiş yazık yavrum ölmüş gitmiş. Tüylerim diken diken oluyor içim gidiyor böyle şeyler duyup okuyunca insan nasıl kıyar ya. Bizler çorabı ayağını sıkıyor mu diye bile kıyamayız. En ufak birşey olsa kendimizi yer bitiririz. Millet neler yapıyor ya Allah belalarını versin el kadar sabiye yapılır mı hayret ya.

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben pek haber izlemem ama bugün telefondan denk geldim Gaziantepte 3 aylık bebeğini öldüresiye döven bir baba diye habere denk geldim merak ettim baktım izlerken videoyu kapatmak istedim ama resmen elim ayağım tutuldu kanım çekildi kendime bile müdahale edemedim. Ya bunlarda hiç mi allah korkusu yok bunlar nasıl insanlarlar el kadar sabiye düşmanına öyle vurmaz insan. Anne de sanırım telefonu biyere koymuş gizli çekiyor yahu alsana admın elinden çocuğu çocuğu öldürdü orda dayaktan. Yapma kardeşim kocanın şiddet problemi varsa öfke kontrolü yoksa yapma çocuk yapma kendi nefisleri için çocuk yapıp sabretmeyi bilmiyorlar allah bunları kahretsin artık
Hiç sorma izleyemedim resmen bu nasıl bir pislik kadında alıp kaynar çaydanlığı kafasına geçirmiyoda çekiyo ulan sen çekene kadar bebek beyin kanaması geçirdi anlatırken de ağlamıyo soğuk kanlı sanırsın hikaye anlatıyo bebek iyileşirse devlet bakmalı o kadında o pislikte hapse atılsın benim bebeğime biri öyle yapcak yok kanıt bilmem neyi düşüncem de gidip çekicem o an yapışırım gırtlağına komşulara bağırırım linçletirim bu kadın mal mal bakıp çekiyo pis caniler o bebek adına çok üzgünüm böyle canilerin evine doğduğu için

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Çok öyle insan canım ya daha geçenlerde de bir baba 3 aylık bebeğini döverek öldürmüştü. Karısını döverken bebek ağlamış o sıra bebeğe de vurmuş. Çocuğun kafası morarmış şişmiş vs annesi sabah işe gideceğim diye hastaneye götürmemiş sabah kalktıklarında çocuğun gözleri açık ağzından köpükler gelmiş yazık yavrum ölmüş gitmiş. Tüylerim diken diken oluyor içim gidiyor böyle şeyler duyup okuyunca insan nasıl kıyar ya. Bizler çorabı ayağını sıkıyor mu diye bile kıyamayız. En ufak birşey olsa kendimizi yer bitiririz. Millet neler yapıyor ya Allah belalarını versin el kadar sabiye yapılır mı hayret ya.
Al bak işte.. İyiki kurtulmuş onlardan allah vermiş bakmış bunlardab bi halt olmaz almış emanetini. Çocuklarımız bebeklerimiz bize emanet aslında Allahında onları muhtaç yaratmasının bir sebebi var ama işte insanda biraz allah korkusu olacak mervecim

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Al bak işte.. İyiki kurtulmuş onlardan allah vermiş bakmış bunlardab bi halt olmaz almış emanetini. Çocuklarımız bebeklerimiz bize emanet aslında Allahında onları muhtaç yaratmasının bir sebebi var ama işte insanda biraz allah korkusu olacak mervecim
Aynen canım yavrum kurtulmuş en azından doğru diyorsun. Nasıl kıyıyorlar aklım almıyor ya

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ya o bebegin tırnağını bulmak için doktor doktor geziyorlar nasıl bi anne nasıl bi baba vicdansizlar bunların yaptığın kedi köpek yavrusuna yapmıyor döveceksen neden yaptın çocuğu daha 3 aylık ne günahı olabilir günahsız sabi cennet kokusu rabbimin emaneti dünyanın sonu hiç iyiye gitmiyor bi insan evladından ne ister

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Allahım Twitterdan bakayım dedim oradada hep video gözümü kapatıyorum videoya gelince. Ya anne olduktan sonra mı böyle oldum bilmiyorum normalde çok doğuk kanlıyımdır ama sabahtan beri gözümü her yummamda o görüntü gözüme geliyor.
Aynı sey bana da oluyo uykularım kayıptı şimdi hepten ayaktayım 😭😭

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar