Allah Rızası için bakarmisiniz🤲🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dua Bölümü kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Allah Rızası için bakarmisiniz🤲🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,282 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dua Bölümü
Konu Başlığı Allah Rızası için bakarmisiniz🤲🙏
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar merhabalar sizden Allah rızası için her birimiz den Yasini Şerif okumanızı İstiyorum. Canım ciğerim dediğim arkadaşımın Annesi kanser olma ihtimali var akciğer ve annesinin yaşı daha çok genç lütfen dualaya ihtiyacımız var aklıma sizler geldiniz Dualarımızı esirgemeyin Allah rızası için 🤲🙏

Alykyk

Kayıtlı Üye
rank
Allah şifa versin inşallah canım 🤲❤️ okurum tabiki 🥴üzüldüm inan rabbim arkadasina güç versin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada Alya ben canım hesabıma giriş yapamıyorum ya 🥴

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Allah şifa versin inşallah canım 🤲❤️ okurum tabiki 🥴üzüldüm inan rabbim arkadasina güç versin inşallah

Bu arada Alya ben canım hesabıma giriş yapamıyorum ya 🥴
Tamm kuzum Allah razı olsun Rabbim Dualarimixi kabul eylesin inşallah

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar merhabalar sizden Allah rızası için her birimiz den Yasini Şerif okumanızı İstiyorum. Canım ciğerim dediğim arkadaşımın Annesi kanser olma ihtimali var akciğer ve annesinin yaşı daha çok genç lütfen dualaya ihtiyacımız var aklıma sizler geldiniz Dualarımızı esirgemeyin Allah rızası için 🤲🙏
Ay çok geçmiş olsun ya hastayım yoksa okurdum 🥺

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Ben okurum ayni acıyı yaşadığım için onu eniyi ben anlarım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Allah razı olsun kuzum genede😔♥️❣️💕

Allah razı olsun kuzum psikoloji kızın Allah bullak çok kötü durumda Rabbim kimseye yaşatmasın zor.ve ağır bir imtihandna geçiyor
Üzüldüm gerçekten Allah yardımcıları olsun inşallah 🥺

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
Canım bir sayı varmı sayıya ulaşıldı mı bende okuyabilirim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar